Skocz do zawartości

Cichy ban z automatu


Recommended Posts

Witam,

przy zamieszczaniu komentarza do artykulu 

FRITZ!Box 6820 LTE - jedyny w swoim rodzaju router dla sieci mobilnych

dostalem cichego bana, nie bardzo wiem za co.

Tresc maila :

 

 

Witaj

Dziękujemy, że odwiedzasz benchmark.pl i bierzesz czynny udział w dyskusjach pod publikacjami. Nie mniej jednak jest nam przykro poinformować, że złamałeś regulamin komentarzy.
Regulamin komentarzy: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/regulamin-komentarzy.html

Treść komentarza:
Mistrzowie marketingu :
1. Co to za rewelacja, ze router obsluguje 2G/3G? Wszystkie popierdolki maja to od dawna.
2. Brak 5GHz w 2016 roku...
3. "wspierane są wszystkie europejskie częstotliwości" + "obsługa sieci LTE 800, 1800 oraz 2600 MHz" - a gdzie B1 i B8?
4. Mowic o LTE cat6/9 przy prezentacji urzadzenia ktore tego nie wspiera - genialne

Pod tym względem jesteśmy bardzo restrykcyjni, a skutkiem jest nałożenie przez moderatora cichego bana. Jest to jednak Twoje pierwsze ostrzeżenie, dlatego zostanie on zdjęty za 7 dni.

 

Jestem ciekawy w ktorym miejscu zlamalem regulamin?

Chyba nie slowem "popierdolki", czy z polskimi znakami "popierdółki"? Nie jest to przeklenstwo, o ile wiem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie. Od dawna wiadomo że bany za komentarze pod artykułami są jakieś zacofane. 
Wydaje mi się że ban poleciał za środek słowa "popierdółki" gdzie bez polskich znaków.. brzmi jak brzmi. Chodzi o słowo pomiędzy "po" i "ki".

Ogólnie system wykrywania brzydkich słów jest zrąbany. I na forum i na portalu.

Przykład? "Ostatnio gra mi się crashuje" :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ogólnie system wykrywania brzydkich słów jest zrąbany. I na forum i na portalu.

 

Nie tyle zrąbany, co ustawiony "na luźno", czyli automat cenzuruje wszystkie słowa w środku których jest jakieś przekleństwo.

Dlatego też np. "cras****e" zostaje ocenzurowane.

 

Gdybyśmy chcieli ustawić cenzurę "na sztywno", to musielibyśmy ręcznie wpisać do automatu każde możliwe przekleństwo wraz z jego wszystkimi odmianami, co byłoby bardzo pracochłonnym zadaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Ogolnie nawet w zyciu zadko przeklinam, a tu ban i nie wiem za co. Moze za to ze pisalem czego nie lubie. No bo w mailu jest tylko informacja, ale nic o tym za jakie to slowo. Poprawcie ten swoj automat, bo wkoncu bedzie szukac innej pracy. Jak w ciagu tygodnia nie zniknie mi ten cichy ban to bede jednym z odchodzacych od was po blisko 20 latach.

Mam nadzieje, ze dla was to wystarczajaco zrozumialy tekst.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...