Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję komputera do gier. (Skyrim, Fallout 4, The Sims 4, Tron run/r)

Nie potrzebuję dużo miejsca na dysku.

Cena: do 5500zł

Do tej pory kupowałem tylko i wyłącznie laptopy, ze względu na to że nie wiem nic o składaniu komputerów.

Oto moja pierwsza próba:

http://www.morele.net/inventory/info/GEhPkV/

Komputer będę kupował dopiero po wypuszczeniu GeForce GTX 1080, bo ponoć inne GPU potanieją.

 

Moje pytania:

1. Co sądzicie o moim zestawie?

2. Jakie zestawy polecacie?

3. Czy warto czekać na GeForce GTX 1080?

4. Jeśli tak to czy cena nowej grafiki będzie na tyle niska żeby zmieścić się w wymiarze cenowym?

5. Czy inne potanieją?

 
 
Link to post
Share on other sites
GeForce GTX 1080, bo ponoć inne GPU potanieją.
4. Jeśli tak to czy cena nowej grafiki będzie na tyle niska żeby zmieścić się w wymiarze cenowym? 5. Czy inne potanieją?

kryształową kulę oddałem na gwarancję  8-)

 

 

1. Co sądzicie o moim zestawie?

kiepski ssd, pchanie się w broadwella nie ma dużego sensu.

 

podkręcasz? jaki monitor? 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

1. Co sądzicie o moim zestawie?

Nie zamontujesz tej płyty w obudowie, ATX~~> microATX, poza tym jak dla mnie kiepski wybór, zdecydowanie wolałbym Enthoo Pro w białej wersji, lepiej wykonana i bardziej przewiewna.

SSD szrot na SF-2281, Broadwell kiepsko wypada na tle Skylake, taniej o 200zł wyjdzie 6600K + Z170 GAming K4, 2200zł za 980 jeszcze WF3 to też parodia, 300zł drożej dostaniesz 980TI od MSI, zasilacza nie widzę, zamiast DR3 90zł taniej równie wydajny cooler Macho BW Rev. B.

 

 

 

2. Jakie zestawy polecacie?
 

 

 

podkręcasz? jaki monitor? 
 

Po odpowiedzi na te dwa kluczowe pytania zapewne dostaniesz fajną propozycję  ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie podkręcam, a monitor to LG 24GM77-B.

 

 

 

zasilacza nie widzę
 

 

Ups, o zasilaczu zapomniałem, może Corsair CS550M modular 80 PLUS Gold CP-9020076-EU bedzie dobry, nie wiem, nie znam się :)

 

Doceniłbym link do morele.net, bo właśnie tam będę kupował.

Edytowane przez TheRavic
Link to post
Share on other sites

Tak generalnie to najlepiej byłoby się wstrzymać z tym tematem kilka tygodni aż na rynku pokażą się niereferencyjne karty graficzne z nowych serii. Wtedy będzie wiadomo co ile kosztuje i co warto brać. Teraz bez konkretów to takie gdybanie sobie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...