Skocz do zawartości

Szukam dobrej taryfy na kartę do 30zł, nielimitowane rozmowy, sms / mms, 2-3GB internetu


Recommended Posts

Tak jak w temacie. 4 lipca kończy mi się abonament na telefon, chce wziąść nowy numer na kartę. Obecnie jestem w T-mobile, i ten operator odpada. Co byście polecili ? 25-35zł i w tej cenie nielimitowane rozmowy, sms, internet 2-3GB LTE.

Obecnie płacę 69,99zł w T-mobile, za rozmowy, sms, mms no limit oraz 0,5GB internetu oraz telefon - G2 mini.

Telefonem jaki wybiorę, to będzie Moto X play- głównie ze względu na baterię, ekran, oraz aktualizację. No i mam nadzieję że 2 lata podziała ;p - Lgik od roku się psuje ..

Ciekawą ofertę ma RB mobile na kartę - 5zł starter, potem 30zł doładowania. No limit rozmowy, sms, 3Gb neta.

Edytowane przez ramzesx
Link to post
Share on other sites

ja ze swojej strony poleciłbym Ci mobile vikings. Przeszedłem z PLay - nie załuje. PLay wkurzało mnie za reklamy i ceny.

 

Co do oferty, jest na kartę i istnieje kilka wariantow 19 i 29 oraz no limit: 24 i cos jeszcze;)

 

 

​w moim przypakdu korzystam z doładowania za 19zl. Mam nielimitowane w mobile vikings i play(rozmowy, mmsy i smsy), 2GB Internetu PLUS dodatkowo 19zł na wykorzystanie na co chce.

 

Pakiet no limit rózni się tym że nie masz do wykorzystania kwoty, która doladowałes ale w zamian masz wszystko do wszystkich za free.

Wejdź sobie na ich stronę i zobacz. Ja korzystam od ubiegłego roku od lipca i każdemu polecam. Sieć świetna, nie ma problemów z zasięgiem, wszystko działa jak należy.

 

Btw. jeżlei chciałbyś skorzystać możesz zrobić to za pomocą tego linku https://mobilevikings.pl/referral/g4wbonDUOxWI/ albododać mój kod polecający g4wbonDUOxWI .
Dla mnie to doładowanie za free(I dla Ciebie po trzecim doładowaniu z amin 19 zł jedno gratis:))

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...