Skocz do zawartości

Czy taki zasilacz starczy?


Recommended Posts

Witam.Przymierzam się do zakupu zasilacza Antec VP500PC.Mój komputer:

Cpu:Amd A8 3850

Gpu:Msi Geforce Gtx 660 Ti Power Edition

Hdd:500gb

Nagrywarka DVD

Obudowa:Tracer olymp tro 413

Wentylatory:1x92mm i 1x120mm

Chłodzenie Cpu:SilentiumPc Spartan Pro HE 924v2

Monitor:Iiyama X2377Hds

Ram:2x4gb ddr3 1333mhz

Wystarczy ze spokojem ten Antec,czy może lepiej dopłacić do czegoś mocniejszego.

Fajnie by było,gdyby był możliwie jak najcichszy,ale tak około do 250 zł.

Link to post
Share on other sites

mocy mu starczy, ale możesz pokusić się o lepszy jakościowo zasilacz np taki P1-550S-XXB9 ( czyli konstrukcja oparta o oem seasonic s12II, czyli budżetówkę, od najlepszego producenta zasilaczy na rynku ) 

Co do cichości, to do 250W nic specjalnie cichego nie kupisz, wszystko sprowadza się do tego, ile będzie brać platforma. 

Link to post
Share on other sites

Witam wymiana wentylatora w zasilaczy to nic trudnego ale musisz pamiętać o dwóch rzeczach po pierwsze tracisz na starcie gwarancję po przez nieuprawnione działanie w strukturę i budowę samego zasilacza i po drugie dobry i cichy wentylator to koszt minimum 50zl wiec całościowy koszt zasilacza wyniesie cię ponad 200 zł lepiej więc od razu pomyśleć o lepszym jakościowo zasilaczu

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Aha,a moglibyście mi polecić jakiś dobry wentylator?


mocy mu starczy, ale możesz pokusić się o lepszy jakościowo zasilacz np taki P1-550S-XXB9 ( czyli konstrukcja oparta o oem seasonic s12II, czyli budżetówkę, od najlepszego producenta zasilaczy na rynku ) 

Co do cichości, to do 250W nic specjalnie cichego nie kupisz, wszystko sprowadza się do tego, ile będzie brać platforma. 

Witaj,sorki że nie na temat,ale widzę,że masz klawiaturę Corsair STRAFE RGB Cherry MX Silent.Naprawde jest cichsza od innych mechanicznych?

Edytowane przez AF777
Link to post
Share on other sites

 

 

Witaj,sorki że nie na temat,ale widzę,że masz klawiaturę Corsair STRAFE RGB Cherry MX Silent.Naprawde jest cichsza od innych mechanicznych?
 

Mogę ci nagrać filmik jak chcesz ( wrzucę do godziny, jak się zadeklarujesz że będzie przydatny )

ogólnie przełączników w ogóle nie słychać ( ale to nie znaczy że klaw jest cicha ) 

Corsair STRAFE RGB Cherry MX Silent jest równie głośna co "membranka" o wysokim skoku ( uderzenia w klawisze hałasują dość mocno ) 


 

 

Aha,a moglibyście mi polecić jakiś dobry wentylator?
 

tylko wiesz, że czasem nie ma gniazda 3 pin, tylko trzeba ciąć i lutować wentylator ?  ( pytam czy wiesz ? ) nie patrzyłem jak ma ten twój konkretny 
Link to post
Share on other sites

 

 

Mogę ci nagrać filmik jak chcesz ( wrzucę do godziny, jak się zadeklarujesz że będzie przydatny )

ogólnie przełączników w ogóle nie słychać ( ale to nie znaczy że klaw jest cicha ) 

 

Corsair STRAFE RGB Cherry MX Silent jest równie głośna co "membranka" o wysokim skoku ( uderzenia w klawisze hałasują dość mocno ) 

 

 

 

 

tylko wiesz, że czasem nie ma gniazda 3 pin, tylko trzeba ciąć i lutować wentylator ?  ( pytam czy wiesz ? ) nie patrzyłem jak ma ten twój konkretny 

 

Równie głośna co membrana mówisz,chyba kupię i potestuję.Ciąć i lutować?Chyba sobie daruję :).

Link to post
Share on other sites

równie głośna co membrana z wysokim skokiem ( słyszałeś takie ? ) 

zrobiłem film ( ma prawie 700MB więc tak na jutro by się przesłał, zostawię kompa włączonego żeby wysyłał :D

zrobię jeszcze jeden inną kamera ( ma lepsze mikrofony ) 


albo nie, ten ma nawet dobry dźwięk ( nie będę 2 noce wysyłać ) 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...