Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż kilka rzeczy.

Zowie FK2 ADNS-3310; kupiona w połowie września na morele, używana 2-3 miesiące później została zmieniona na coś większego. Pudełko, mysz, dodatkowe ślizgacze, naklejka. 155zł

HyperX Cloud; słuchawki kupowane we wrześniu, grają naprawde fajnie, wszystkie akcesoria+gwrancja 200zł

Samsung Galaxy S2 PLUS (gt-i9105p); używany 1.5roku przez kobietę, zadbany, sprawny jedyna "wada" to małe pęknięcie ramki na samej górze. Telefon, pudełko, instrukcja, kabel USB 180zł

DDR3 1x4GB KVR1333D3N9/4G; niskoprofilowiec pracował u mnie w kompie przez 2lata, kolejny rok przeleżał w opakowaniu swojego następcy. 50zł

 

___+KW

ALLEGRO słuchawki/myszka: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14569594

 

http://i.imgur.com/SyJI55x.jpg
 


Nie mogę edytować // Myszka sprzedana.


Słuchawki sprzedane.

Link to post
Share on other sites

12. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu bez opakowania* z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie, wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz tylko i wyłącznie w serwisie allegro.pl. Niezastosowanie się będzie skutkowało usunięciem oferty oraz ostrzeżeniem dla autora ogłoszenia.

 

*Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...