Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuje dobrze wykonanej myszki do gier mam kilka swoich propozycji jeśli uważacie ze sa inne lepsze myszki fajnie by bylo gdybyscie napisali

&Budżet 250zl (w ostateczności 300)

&Długość dłoni 19cm*Gram w gry moba i fps typu bf (nie szukam typowej myszki do gier moba)*Myszka ktora obecnie posiadam a4tech bloody v8m

&sensor w myszce najlepiej optyczny *myszka musi byc wygodna i najlepiej w miare cicha &wystarczą mi nawet 4 przyciski boczne &podświetlenie nie jest konieczne ale również mi nie przeszkadza

&dobre oprogramowanie najlepiej z możliwością ustawienia double clicka i macra

Moje typy

&Logitech g502s

&Steelseries rival 300

&Corsair Sabre RGB

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160518/391bb8110915d8f9de47af89fbdd3634.jpg

Dlugosc dloni podalem od środkowego palca do nadgarsta. Dlugosc od kciuka do środkowego palca wynosi 15cm

 

Edytowane przez Zioomkox
Link to post
Share on other sites

Mam Corsair Sabre RGB i poza fajnym wyglądem nic ciekawego w niej nie ma. Sensor dla mnie nie jest aż tak ważny. Przede wszystkim mysz musi dobrze leżeć. Sabre ma powolny software, w sensie mi się odpala minutę po załadowaniu Windowsa (ale to może tylko tak u mnie) co jest irytujące bo inne myszy działają od razu. Przyciski DPI ten dalszy chodzi za ciężko w stosunku do tego bliższego, który z kolei chodzi lekko. Boczne przyciski też nie są płynne. Ten bliższy nadgarstkowi ma jakby podwójny skok, tzn. najpierw jakby lekko się odblokowuje, a później wciskając go dalej ma to właściwe kliknięcie. To powoduje, że boczne klawisze są stosunkowo za wolne. I jak lubiłem mieć nóż w BF3 pod tym przyciskiem to przestawiłem go na klawiaturę. Rolka ma podobnie, ale jak już zacznie się nią kręcić to fajnie działa. Dwa główne przyciski mogłyby mieć odwrotny układ. Lewy jest długi co jest niepotrzebne bo wskazujący palec jest krótszy od środkowego i ma aż nadto miejsca do działania. Zaś prawy przycisk jest za krótki (i do tego miękki) co powoduje, że środkowy palec wystaje poza klawisz (dłoń mam mniejszą od twojej) i przy cofaniu myszy do siebie robię nieraz miss click. Dwa pozostałe palce leżą na boku, ale nie jest to komfortowa pozycja, gdyż ukształtowanie boku sprawia, że dłuższy paluch gniecie mały palec. Poza tym mysz niby ma takie matowe pokrycie, niby guma, ale przy układzie palców 1-3-1 potrafi się wyślizgnąć, dlatego też powyższe uwagi dotyczą głównie układu palców 1-2-2, bo łatwiej operować tą myszą i nie trzeba jej aż tak mocno trzymać przy podnoszeniu. Na koniec dodam, że oświetlenie RGB jest naprawdę biedne. Połowa kolorów to ten sam kolor. 90% z nich jest wyblakłe i w zasadzie pozostaje kilka podstawowych jak zielony, żółty, czerwony, niebieski i biały. Osobiście odradzam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O nią mi chodzi drobna pomyłka z mojej strony jestem ciekawy czy dopasowywanie sie do podłoża logitecha to chwyt marketingowy czy przydatny bajer. Rozni recenzjenci mówią o tym różne Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

A co myślicie o tej myszceWysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

https://m.morele.net/product/details/790097/0Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...