Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Co jakiś czas ekran robi się czarny na 2-4 sekundy!

Ekran Robi Się Czarny Na Sekundy

Najlepsza odpowiedź szymonstrum, 19 maj 2016 - 16:01

Problem rozwiązany. Winowajca - kabel DVI - HDMI

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 szymonstrum

szymonstrum
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:13

Jesli kupisz i moze nie dzialac mozesz zwrocic karte i dostac kase spowrotem.

Kurcze... wolałbym być pewny w 90% że to wina karty a nie procka, ramu, płyty, ssd czy zasilacza

• 0

#22 Blashix

Blashix
  • Zapaleniec

• 1076 postów
  • Miejscowość:Polska

Napisano 19 maj 2016 - 12:32

Kurcze... wolałbym być pewny w 90% że to wina karty a nie procka, ramu, płyty, ssd czy zasilacza

Jeśli chcesz być pewny to sprawdz sobie w googlach co może być winą czarnego ekranu.

Karta graficzna służy do tego że wyświetla obraz na monitorze. Brak karty-brak obrazu.

• 0

#23 szymonstrum

szymonstrum
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:34

Jeśli chcesz być pewny to sprawdz sobie w googlach co może być winą czarnego ekranu.

Karta graficzna służy do tego że wyświetla obraz na monitorze. Brak karty-brak obrazu.

Tylko tak samo: brak zasilacza - brak obrazu itd. W google szukałem i nic nie znalazłem co by mi pomogło

• 0

#24 Blashix

Blashix
  • Zapaleniec

• 1076 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:36

Tylko tak samo: brak zasilacza - brak obrazu itd. W google szukałem i nic nie znalazłem co by mi pomogło

Bez zasilacza nie uruchomisz PC. Jeśli jest czarny ekran to na bank ze grafika nawaliła.

• 0

#25 szymonstrum

szymonstrum
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:45

Bez zasilacza nie uruchomisz PC. Jeśli jest czarny ekran to na bank ze grafika nawaliła.

No nie zgodzę się z tym :). Kiedyś miałem taki problem że nagle wywalało czarny ekran i trzeba było restart pc. Po wymianie zasilacza na nowy problemu nie było przez następne 2 lata.

• 0

#26 Blashix

Blashix
  • Zapaleniec

• 1076 postów

Napisano 19 maj 2016 - 13:24

No nie zgodzę się z tym :). Kiedyś miałem taki problem że nagle wywalało czarny ekran i trzeba było restart pc. Po wymianie zasilacza na nowy problemu nie było przez następne 2 lata.

To sprawdź na innym zasilaczu.

• 0

#27 szymonstrum

szymonstrum
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 19 maj 2016 - 16:01   Najlepsza odpowiedź

Problem rozwiązany. Winowajca - kabel DVI - HDMI

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ekran, Robi, Się, Czarny, Na, Sekundy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych