Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :D

Kupuję nowe słuchawki za ok. 200zł i nie jestem pewien jakie wybrać.

Będą one mi służyłu głównie do gier (CS:GO, ST Battlefront, War Thunder, WoT).

Myślałem nad takimi jak: Steelseries Siberia 150, Creative Tactic3D Alpha oraz Ozone Rage 7hx 7.1 USB.

Na początku myślałem nad Siberiami, ale kolega je kupił i mówi, że szumią.

Ostatecznie wybrałem Ozone Rage 7hx, ale jeszcze ich nie zamówiłem.

 

I teraz dwa pytania:

1. Czy dobrze wybrałem?

2. Czy dźwięk 7.1 w Ozonach dobrze i czy w ogóle działa, bo przecież nie mają one kilku przetworników?

Link to post
Share on other sites

Radzę mikrofon kupić osobny oraz porządne słuchawki. Tematów na forum jest sporo.

Wymienione headsety mają tylko jedną zaletę, wbudowany mikrofon, na tym zalety się kończą.

Link to post
Share on other sites
Posiadam Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha bardzo krótko, więc nie mogę powiedzieć za dużo o ich wytrzymałości, jednak wydają się jednak w porządku. Mój słuch muzyczny może nie jest wspaniały, ale dla mnie grają one rewelacyjnie, mikrofon spełnia swoją rolę bardzo dobrze (świetna jakość dźwięku, jedyny minus - jest trochę cichy), poza tym słuchawki leżą bardzo wygodnie, wyciszają dźwięk otoczenia całkiem przyzwoicie, tylko trochę może się od nich pocić głowa. Ogólnie w tej cenie - polecam :)

 

/e

Niekompetencja. Argumenty w stylu mam i jest fajnie to nie tutaj.    dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

 

Posiadam Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha#from35101"]tej cenie[/url] - polecam :)

Wspulczuje wyboru i zmarnowanych pieniedzy.

Mo ale nie moj portfele nie mija kasa.

Tylko prosze nie naklaniaj innych by szli z toba na spacer kiedy juz po szyje jestes w bagnie

Link to post
Share on other sites

Troche boje sie odpowiadać bo kasujo posty, ale jak nie masz kasy na Cloudy One to polecam tańszą wersje Drone za 199 (w polsce chyba tylko w sferisie dostępne) - nieco mniejsze przetworniki, ale jakościowo i dźwiękowo nie odbiegają zbytnio. Podobnie wygodne i porządny mikrofon. Ewentualnie FUNC HS-260 (ceneo), przyjemne brzmieniowo i równie wygodne. 

Link to post
Share on other sites

Troche boje sie odpowiadać bo kasujo posty, ale jak nie masz kasy na Cloudy One to polecam tańszą wersje Drone za 199 (w polsce chyba tylko w sferisie dostępne) - nieco mniejsze przetworniki, ale jakościowo i dźwiękowo nie odbiegają zbytnio. Podobnie wygodne i porządny mikrofon. Ewentualnie FUNC HS-260 (ceneo), przyjemne brzmieniowo i równie wygodne. 

Nie ma się co bać, jeśli wiesz o czym mówisz, a nie jak koledzy powyżej, nie wiedzą nic w temacie tylko bazują całkowicie na swoich odczuciach bez jakichkolwiek doświadczeń z innym sprzętem.

Cloudy 1 i qpad qh90 to godne polecenia słuchawki, lecz niestety kosztują 250+, a po temacie można wnioskować, że te 220 to już jest naciągane :)

Autorowi polecam przeczytać temat, który podlinkowałem, tam jest wystarczająco informacji dot wyboru słuchawek w tej kwocie :)

Link to post
Share on other sites

 

 

jak nie masz kasy na Cloudy One to polecam tańszą wersje Drone za 199

Tylko to że nazywają się tak samo to nie znaczy że to te same słuchawki. Mam obawy że to jednak całkiem inny - w dodatku bardziej plastikowy - model. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...