Skocz do zawartości

[PROBLEM] Asus Xonar Essence ST i panel przedni obudowy


Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem z panelem przednim obudowy i moim xonarem, a dokładniej z automatycznym przełączaniem się karty na panel przedni. Wszystko działa kiedy zrobię to manualnie, przez audio center. Mikrofon wykrywa i ustawia automatycznie bez problemu. Próbowałem już odinstalowywania sterowników do HD audio, wyłączyłem go w biosie, ale nic nie działa. Plis helpe me.

Link to post
Share on other sites

nie po to kupuję się tak dobrą kartę aby korzystać z panelu przedniego.Zapewne właściwości ulegają pogorszeniu korzystając z tego typu połączenia. Po to w Xonarze jest wyjście słuchawkowe oraz wejście analogowe aby z niego użytkować.   

Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiem jak Ci mam to wytłumaczyć. Ok. Przyjmijmy, że z komputera korzysta się na wiele sposobów. Lubię słuchać muzyki (po to zakupiłem dobrą kartę dźwiękową, która jest wykorzystywana w odpowiedni sposób), ale też gram w gry. Pozbyłem się starego headsetu z usb i kartą dźwiękową, i kupiłem nowy bez karty. Nie uśmiecha mi się nurkować za obudowę za każdym razem jak chcę sobie pograć na słuchawkach, więc tylny panel odpada. Xonar Essence ma gniazdo panelu przedniego, więc możliwość korzystania z niego została przewidziana przez producenta, ale jest jeden problem. Po podłączeniu jacków karta nie przełącza się automatycznie na panel przedni, co zmusza mnie za każdym razem do zmiany ustawień na sterowniku. Nie jest to skomplikowane, ale na dłuższą metę upierdliwe. Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, to bardzo proszę o pomoc, jeśli nie, to nie ma co zaczynać dyskusji o istocie posiadania takiej karty, i korzystania z panela przedniego. Pozdrawiam.

Edytowane przez czorcik696
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...