Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie. Stawiam piwo, że nie jeden zetknął się z podobnym problemem. Odpaliłem dzisiaj Project Cars, pograłem może ok 30 minut. Soundloop, restart i nastąpiła nicość. Karta nie daje sygnału do monitora. Fan speed gtxa - 100 %. Oczywiście zdążyłem sprawdzić kartę na innym zestawie i objawy są te same. Napisałem już maila do Morele ponieważ gwarancja producenta trwa 36 miesięcy (karta zakupiona 20.02.2014.
Morele w jakimś stopniu utrudnia procedurę gwarancyjną ?

Jeśli ktoś spotkał się z podobnymi objawami to proszę się podzielić informacją jaki był finał sprawy (czy udało się kartę naprawić czy też dokonała ona swojego żywota.

Chciałbym dodać, że karta pracowała na fabrycznych ustawieniach. Nigdy nie była modyfikowana zarówno od strony "mechanicznej" jak i software'owej ;)

Link to post
Share on other sites

W poniedziałek się rozmówię z Morele. Maila już wysłałem. Właściwie to sam sklep daje 36 miesięcy gwarancji. Sprawdziłem logując się na swoje konto. Jestem tylko ciekaw do jakiego uszkodzenia mogło dojść. Jeśli nie będą tego w stanie naprawić to ciekaw jestem również na jaką kartę mógłbym liczyć w zamian.

Link to post
Share on other sites

W poniedziałek się rozmówię z Morele. Maila już wysłałem. Właściwie to sam sklep daje 36 miesięcy gwarancji. Sprawdziłem logując się na swoje konto. Jestem tylko ciekaw do jakiego uszkodzenia mogło dojść. Jeśli nie będą tego w stanie naprawić to ciekaw jestem również na jaką kartę mógłbym liczyć w zamian.

 

Może pamieci padły?

Link to post
Share on other sites

Jeśli tak to tego zdecydowanie nie naprawią. Wielka szkoda bo to bardzo fajna karcioszka :) Do tej pory nie narzekałem na jej wydajność choć siłą rzeczy w najnowszych produkcjach trzeba było nieco opuszczać suwaczki czy też antyaliasing ;)
Zobaczymy co realnie zaoferują nowe gtxy to się coś wyhaczy. Niewykluczone, że szarpnę się na GTX 1080.

Link to post
Share on other sites

Morele mi nigdy nie utrudniało procedury gwarancyjnej. Miałem kartę, której brakowało jakoś 2 miesiące do końca gwarancji i otrzymałem zwrot pieniędzy o który prosiłem. Za tą kwotę kupiłem sobie używaną 280x (w sygnaturce). :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...