Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałbym sięgnąć po pomoc ponieważ zakupiłem kartę graficzną 
GTX 560 ti, wszystko pięknie ładnie gdyby nie fakt, że spaliły się dwa zasilacze. 
Chciałbym zapytać gdzie może być problem miałem dwa zasilacze jeden 420 a drugi bodajże 505 i oba spalone. 
Nie zbyt się znam na tym ale sięgnąłem po poradę do znajomego informatyka i mówił, że to w zupełności wystarczy jednak nie przyniosło to pozytywnego efektu. 
 Sprzęt : 
amd a10 7700k apu with radeon r7 graphics 3.40GH
4gb ram 

Link to post
Share on other sites

A jakiej marki były te zasilacze jezeli należały do czarnej listy to nic dziwnego że uległy spaleniu czas na lista to np. Akyga i-box modecom takich zasilaczy nalezy unikać jak ognia sa kiepskiej jakosci nie posiadaja zadnych zabezpieczen wiec sa jak tykajaca bomba podaj obydwie marki spalonych zasilaczy to bedziemy wiedziec na czym stoimy

Link to post
Share on other sites

Same info typu 420 i 505 czyli Wad to krzaki były logic albo coś w tym stylu to się nie dziw że się spaliły ty się ciesz że tylko zasilacze bo zazwyczaj palą wszystko. Trzeba kupić markowy twój informatyk to kretyn sory ale trzeba takich nazywać po imieniu bo nazywają się informatykami a widać jak się znają. Trzeba kupić MARKOWY.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

twój informatyk to kretyn sory ale trzeba takich nazywać po imieniu bo nazywają się informatykami

a wiesz czym się zajmuje informatyk ?na 99% nie częściami komputerowymi  

Link to post
Share on other sites

Informatyk /= sprzętowiec. Ja też mogę się nazwać "informatykiem", bo skończyłem takie technikum (tylko przykład) i gadać farmazony nt. sprzętu. Sam mam takiego specjalistę w mieście co to nie potrafi nawet dobrze doradzić w kwestii zakupu sprzętu, a wszelkie problemy googluje, ponieważ nie zna ich możliwych przyczyn.

 

"Pojęcie „informatyk” niewiele już dziś znaczy bez przymiotnika lub konkretnego określenia." - to z wiki sobie wrzucę

 

Ile masz pieniędzy na zasilacz? Nówka czy używka?

Edytowane przez Fanbooj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up 

własnie.

Programista to też informatyk od robienia programów, 

Grafik komputerowy to też informatyk.

Jak ktoś wsadza zasilacz typu szrot do jakiegoś normalnego kompa gdzie to podstawa PC w podstawówce no to sorry. 

Fanboj leci plus.

Link to post
Share on other sites

No to tak z tego co pamiętam to oba zasilacze były tej samej firmy  modecom

No to nie ma co się dziwić. Dobrze tylko że Ci całego kompa nie pociągnęły razem z sobą. Zbierz sobie 160-170zł i kupuj coś porządnego.

 

Na przykład - http://allegro.pl/3-5-131-zasilacz-atx-evga-500w-80-i6155513516.html

http://allegro.pl/ocz-zs-650w-eu-i6177119331.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...