Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do zakupu huaweia p9, byłem się nim pobawić i świetnie leży w dłoni. Ogólnie po półgodzinnej zabawie mogę się o nim wypowiadać w samych superlatywach.

Planuję też zakup czegoś do zabezpieczenie ekranu. pytanie brzmi następująco.
Ekran huaweia p9 jest zaokrąglony na krawędziach i czy normalne szkło hartowane nie będzie się tam odklejać(wcale się nie przylepi?)? czy może trzeba jakąć specjalną folię elastyczną. Niemniej jednak chciałbym aby było to szkło jeśli to możliwe.

Nie chciałbym popełnić tego samego błędu co przy kupnie dla żony szkła hartowanego do lumii 830 gdzie szkło nawet nie chciało się porządnie przykleić.

Proszę o porady również w jakie szkło zainwestować czy warto zapłacić więcej za np 3mk?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Pierwsza oferta z brzegu etui fajne i normalne szkło czy zda egzamin?
http://allegro.pl/etui-bumper-u-case-ipaky-hybrid-huawei-p9-szklo-i6135715004.html

Edytowane przez michaanu
Link to post
Share on other sites

Ja zawsze kupuje te najczęściej kupowane z krawędziami 2.5d zazwyczaj za ok 10zł. Testowałem z ojcem te tanie jak i te drogie np nillkin i doszliśmy do wniosku że nie opłaca się wykładać 50zł. Pękało bo podobnych upadkach, niektóre nawet mniej się brudziło od tych drogich no ale zrobisz jak chcesz

Link to post
Share on other sites

Dzięki dawid za podzielenie się własnym doświadczeniem. Ale zależy mi na tym żeby właśnie szkło/folia przylgnęła do ekranu prawidłowo na krawędziach.

Patryk.
http://allegro.pl/carbon-frame-etui-obudowa-huawei-p9-szklo-3mk-i6167103179.html
to samo etui + szkło 3mk flexibleglass. Boli tylko twardość tego szkła 7h. Normalne szkła hartowane mają między 8 a 9 w skali mohsa.
Czy szkło 3mk będzie rysować się jak normalna folia czy to zupełnie inna bajka?

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chodzi o ochronę różnego rodzaju giętych ekranów, to sorry, ale nie wyobrażam sobie niczego innego niż płynne szkło. Środek może mało popularny w Polsce (w sklepach kiepsko dostępny, ja mojego wowfixita ściągałem z allegro), ale przebijający folie i stanowiący świetną alternatywę dla hartowanego szkła. Wystarczy powlec smartfona warstwą ciekłego szkła, wytrzeć szmatką i tyle, ochrona jak przy H9.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...