Skocz do zawartości

Który model GTX 980 Ti najszybszy bo chce kupić?


Recommended Posts

Witam! Chciałbym zamienić swojego Gigabyte GTX 780 Ti na 980 Ti, ale pytanko do tych co są na bieżąco: który model GTX 980 Ti jest obecnie najszybszy? Tak do 3500 zł http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif 

Przy okazji już nie w tym temacie co do monitora który też bym chciał zmienić potem pod kartę (odświeżanie 144-165hz, rozdziałka 1440p).. jeśli ktoś wie który z tych dwóch lepszy? Asus ROG Swift PG279Q czy Acer XB271HU? 

Link to post
Share on other sites

Podobno nowy Zotac 1080 ma być za ~2,9/3,3k, w zależności którą wersję wykorzystali. Zotac swojej jeszcze nie podaje, znamy więc tylko dwa poziomy podane przez Nvidię: 699 dolarów za wersję Founder's Edition oraz 599 dolarów za zwykłą. Przeliczając to na złotówki + podatek - wychodzi ok. 2850zł za zwykłą i ok. 3300zł za FE.

Link to post
Share on other sites

Człowieku zapomnij że tutaj jakąś odpowiedz dostaniesz zamiast ci napisać że Msi 980Ti lighting albo 980Ti Amp Extreme bedą ci właśnie takie bzdety pisać po co ci nowa kup se używana albo że coś jest za drogie a odpowiedzi nie dostaniesz już sie pare razy przekonałem...na zagranicznym forum odrazu dostaniesz odpowiedz nikt tam nie psioczy i odpowiada na konkretnie zadane pytanie.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Człowieku zapomnij że tutaj jakąś odpowiedz dostaniesz zamiast ci napisać że Msi 980Ti lighting albo 980Ti Amp Extreme bedą ci właśnie takie bzdety pisać po co ci nowa kup se używana albo że coś jest za drogie a odpowiedzi nie dostaniesz już sie pare razy przekonałem...na zagranicznym forum odrazu dostaniesz odpowiedz nikt tam nie psioczy i odpowiada na konkretnie zadane pytanie. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

ty lepiej zamilcz szczególnie gdy tylko 2 razy sie wypowiedziałes na tym forum, nie zawsze pierwsza mysl jest najlepsza

Link to post
Share on other sites

Człowieku zapomnij że tutaj jakąś odpowiedz dostaniesz zamiast ci napisać że Msi 980Ti lighting albo 980Ti Amp Extreme bedą ci właśnie takie bzdety pisać po co ci nowa kup se używana albo że coś jest za drogie a odpowiedzi nie dostaniesz już sie pare razy przekonałem...na zagranicznym forum odrazu dostaniesz odpowiedz nikt tam nie psioczy i odpowiada na konkretnie zadane pytanie. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

A za miesiąc, dwa będzie płakał bo się pospieszył z zakupem/ kupił za drogo. A może wyjść coś wydajniejszego prawda?

Link to post
Share on other sites

Wole sie nie wypowiadac jak nie mam konkretnej odpowiedzi a nie pisac komus ze uzywane jest lepiej kupic od nowego albo zeby nie kupywac czegos bo zaraz cos innego wychodzi,facet sie zdecydowal na zakup 980Ti i chciał konkretnej odpowiedzi jakie karty tego modelu są najszybsze i nikt oprócz mnie mu tutaj nie odpowiedzial tylko każdy pisał co by sam zrobił na jego miejscu i odrazu każdy z was zakłada że człowiek siedzący na forum komputerowym i zapewne czytający benchmarka nie ma pojęcia że w maju będą karty 1080 a w czerwcu 1070. Pytanie nie brzmiało czy opłaca sie kupić na dzień dzisiejszy 980Ti tylko jakie karty z tych modeli sa najszybsze do ceny 3500zł.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Człowieku zapomnij że tutaj jakąś odpowiedz dostaniesz zamiast ci napisać że Msi 980Ti lighting albo 980Ti Amp Extreme bedą ci właśnie takie bzdety pisać po co ci nowa kup se używana albo że coś jest za drogie a odpowiedzi nie dostaniesz już sie pare razy przekonałem...na zagranicznym forum odrazu dostaniesz odpowiedz nikt tam nie psioczy i odpowiada na konkretnie zadane pytanie. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

 

 Radzę każdej osobie, która ma trochę oleju w mózgu nie wdawać się z panem dopelfinger1982 w dyskusję, gdyż brakuje mu nie tylko piątej klepki.

Edytowane przez Fanbooj
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@fanbooj już poraz kolejny sie udzielasz w wątku a dalej nie dałeś autorowi odpowiedzi na jego pytanie widać nie ma nikogo dorosłego koło ciebie żeby ci je przeczytał.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez dopelfinger1982
Link to post
Share on other sites

I tak jak napisał dopelfinger1982 niczego się od was reszty nie dowiedziałem... Tylko on widać mnie zrozumiał i czekam na konkretne odpowiedzi :/

 

Chcesz dobrej rady, czy odpowiedzi, którą chcesz usłyszeć?

 

Jeśli to pierwsze, to poczekaj do końca maja na premierę 1080tki, która będzie z pewnością szybsza niż każda 980Ti i z pewnością będzie kosztować poniżej 3,5k.

 

Jeśli to drugie i lubisz bezsensownie wyrzucać pieniądze w błoto, to bierz MSI Lightning.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ludzie powariowali gtx980ti 3 miesięcznego z gwarancją można kupic za 1850PLN.

Trwa gorączka wyprzedaży gtx 980ti/980/970 i radeonów r9 390/290 z x-em i bez.

GTX 980ti to wciąż najwydajniejsza kart do gier (nie licząc titana X który jest dużo droższy a praktycznie oferuje tą samą wydajność)

Będzie premiera i testy to się okaże. Pewnie wzrost wydajności w grach będzie około 20% (gtx980ti vs gtx1080).

Gtx980ti dość dobrze się kręcą więc niezależnie na jaką kartę się zdecydujesz to będziesz w stanie "wycisnąć" z niej dodatkowe 10-20%.

Tu jest  fajna karta od EVGA http://allegro.pl/evga-geforce-gtx-980-ti-superclocked-acx-gwar-i6182008099.html

a tu dzisiaj poszła Gigabyte'a za 1850 http://allegro.pl/gigabyte-gtx-980-ti-g1-gaming-i6177436065.html

Edytowane przez marcin34424
Link to post
Share on other sites

@fanbooj już poraz kolejny sie udzielasz w wątku a dalej nie dałeś autorowi odpowiedzi na jego pytanie widać nie ma nikogo dorosłego koło ciebie żeby ci je przeczytał. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

 

Trzecia Twoja wypowiedź która również nie wnosi nic konstruktywnego w temacie, więc o czym typie piszesz.

 

I tak jak napisał dopelfinger1982 niczego się od was reszty nie dowiedziałem... Tylko on widać mnie zrozumiał i czekam na konkretne odpowiedzi :/

 

Tak jak pisali poprzednicy, jeśli lubisz wywalać pieniądze w błoto bierz MSI Lightning, jeśli masz choć trochę oleju w głowie czekaj na 1080. Jeśli piszesz żeby pisać wszczynać jakieś niepotrzebne kłótnie to sobie daruj i idź trolować na samosie.

Link to post
Share on other sites

ok trochę poczytałem i rzeczywiście poczekam na GTX 1080 http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif

 

Sam czekam z zapartym tchem na nowe GPU, bo chcę sobie kupić kompa gdzieś we wrześniu, może w październiku. A z tego co widzę - warto.

Link to post
Share on other sites

Kupiłbym KINGPINA od EVGA :)

 

W tym roku nie będzie szybszej karty od tego 980TI...

 

I prawdopodobnie od żadnego 980TI tez... jak już to koniec roku.

 

masz czas, czekaj.

1070 ma być szybszy od Titana X. Nawet jeśli nie będzie, to z pewnością 1080 zamiecie 980ti. Niemožliwe jest, żeby było inaczej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...