Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie. 
Poszukuję dowolnego właściciela wyżej wymienionych słuchawek.
Na stronie producenta znajduje się jedynie link do sterowników w wersji dla systemu windows 8.1
Na płycie, którą dawno zgubiłem znajdują się one dla systemu win7, oraz paru innych. Zależy mi własnie na win7. 
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby właściciel owych słuchawek był w stanie udostępnić sterowniki w wersji dla systemu win7. 
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ze świecą tutaj takich szukać :-D

 

Poza tym skoro miałeś na tyle pojęcia aby tutaj założyć konto i napisać ten tematy to jaki masz problem poszukać sterowników w internecie?

Masz ban na google?

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Wyraźnie napisałem że tych sterowników NIE MA w internecie dla wersji windows 7.
Dostawca skopał, i mimo że poszukiwane przeze mnie sterowniki w win7 SĄ NA PŁYCIE to nie ma ich nigdzie udostępnionych w internecie.
Dlatego szukam kogoś kto jeszcze ma płytkę...

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Producent mnie zlewa i nie odpowiada na emaile. Musiałem dwa razy dzwonić na ich centrale która jest dostepna tylko 2 dni w tygodniu przez pare godzin, a i tak wysłali mi sterowniki do 8.1. 
Tak. Te dla 8.1 nawet się nie uruchamiają. 

Link to post
Share on other sites

Ciężko podłączyć do gó**o do kompa i sprawdzić VID i PID a potem poszukać sterownika?

Szkoda mi transferu bo dawno bym już to zrobił.

 

/ więcej wyrozumiałości / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o sam sterownik systemowy, ale o sterownik oraz oprogramowanie w nim zawarte na płycie.
Bez niego nie można przełączyć się na 7.1, nie można używać equalizera który tym słuchawkom jest bardzo potrzebny etc.
W dalszym ciągu szukam pomocy.

Link to post
Share on other sites

 

 

equalizera który tym słuchawkom jest bardzo potrzebny
 

 

Tak trochę OT.

Jeżeli słuchawki potrzebują EQ to znaczy, że są gówniane.

Link to post
Share on other sites
Lukson - każdy inny użytkownik zachowując się jak ty dostawały co chwila ostrzeżenie. Zawsze mi się wydawało ze moderator powinien być wzorem. Ty przeczysz temu przekonaniu.
Wieść głosi, że Lukson moderatorkę nie jest i nie będzie. Poza tym dlaczego miałbym być karany za pisanie prawdy? Komuna wróciła?

 

A co do sterowników, to trochę pokopałem i nie znalazłem oryginalnego softu.Z takim podejściem do klienta i swojego sprzętu już dawno szukałbym nowego urządzenia.

 

Link to post
Share on other sites

Jakbym miał pieniądze na kupno nowego urządzenia to już bym to zrobił.
Niestety okoliczności były inne i musiałem przeznaczyć je na inny cel.
Proszę, wypowiadaj się w sposób bez "hate-u" bo to nie ma sensu. Nie każdy ma pieniądze na wydawanie ich na gadżety takie jak słuchawki.


Napisałem do tej osoby, próbuję się jakoś skontaktować. Będę aktualizował temat jeżeli coś się zmieni.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...