Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy bez k.graf ~1600zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lewiis,

Recommended Posts

Chłopaki złote, pomożecie?


http://www.morele.ne...ry/info/tPbW48/ tutaj mam zestaw, a zasilacz xfx atx core 450w. Teraz pytanie: czy wszystko się ładnie zmieści razem w tej obudowie? Może proponujecie jakąś inną w tej cenie? Typu zalman z3? Mam na raziehd7770, ale w późniejszym czasie dokupię coś pokroju gtx960/970 lub odpowiednika z amd(jak zasilacz pozwoli). 


Pozdrawiam.


 


Na starej podstawce, bo po taniości, ale jeśli macie lepsze propozycje to słucham. Kolejny upgrade będę robił za 5+lat.


Edytowane przez Majks
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
1 x  Intel Core i5-6400 /2.7GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ 1 x  Crucial 8GB 2133MHz CL15 1 x  AsRock H110M-DGS /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black (b/z)   1 x  GoodRam Iridium PRO 120GB SATA3 (560/350MB/s)

 

Wydajne 4 rdzenie/ 4 wątki na nowej podstawce. Budżetowe mobo na h110 z pamięciami ddr4- 8gb w jednej kości pozwoli Ci na rozbudowę do 16gb w przyszłości. 

 

Solidnie wykonana buda z 2 wentylami 120mm i piwnicą na zasilacz, będzie porządek z kablami.

 

Szybki ssd na kościach mlc z 5 letnią gwarancją, zdecydowanie bardziej opłacalna jest jednak wersja 240gb.

 

Razem 1497z + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Dzięki Ci dobry człowieku. Zamówione z wersją 240gb. Z kartą się wstrzymam do prognozowanej obniżki cen nvidii. Pozdrawiam.

 

#Gwoli wyjaśnienia: mój stary dysk ma 6+ lat, nie wiem jak z nim, ale jeśli coś padnie to nie będę musiał kupować nowego, tylko polecę na ssd 240gb i zewnętrznym. 

 

#2 Ten vat jest chory.

Edytowane przez Majks
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...