Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki nauszne z odpinanym kablem do 200zł

słuchawki nauszne odpinany kabel superlux rockmaster 200 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gezzior

Gezzior
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 05 maj 2016 - 22:31

Witam, przez ostatnie parę dni próbuję znaleźć dla siebie odpowiednie słuchawki nauszne w budżecie do 200zł (możliwe jest delikatne przekroczenie budżetu, jeśli słuchawki będą tego warte).
Zastanawiam się nad modelami Encore Rockmaster oe i Superlux HD669.
Z tych dwóch modeli bardziej skłaniam się ku rockmasterom, aczkolwiek martwi mnie dość krótki kabel (dokupienie nowego to kolejny wydatek, więc równie dobrze można by podnieść budżet).

Proszę o pomoc w zaproponowaniu/poleceniu jakichś innych modeli lub pomoc w wyborze między RMOE a HD669
Istotny jest dla mnie wymienny kabel. Zaznaczę też, że zdarza mi się grać w CS:GO, co może być istotne przy ocenie pozycjonowania.

Budżet 200-250zł

Czego potrzebujesz? słuchawki nauszne otwarte/zamknięte/półotwarte

Przeznaczenie głównie gry (w tym FPSy), muzyka, youtube, twitch, okazjonalnie filmy 

Źródło póki co karta zintegrowana z MSI B85-G43, ale w przyszłości planuję dokupić kartę dźwiękową. okazjonalnie telefon.
Oczekiwania odpinany kabel, raczej brak mikrofonu, ale jego obecność nie będzie przeszkadzała. dobre pozycjonowanie, rozsądna (dobra jak na ten budżet) jakość dźwięku i solidność wykonania

Muzyka głównie rock i metal, czasem muzyka elektroniczna

Zdaję sobie sprawę z tego, iż budżet jest niski. Nie oczekuję cudów.
Pozdrawiam

Użytkownik Gezzior edytował ten post 05 maj 2016 - 22:35

• 0

#2 NewSky

NewSky
  • Purple'n'Gold

• 1406 postów
  • Miejscowość:LBN

Napisano 05 maj 2016 - 22:37

Zastanawiam się nad modelami Encore Rockmaster oe i Superlux HD669.

... i to jest bardzo dobry wybór w tym budżecie. 

• 1

#3 ReznoR

ReznoR
  • Your humble servant

• 1859 postów
  • Miejscowość:reznor.tech
  • 3DMark 06:41632 / FireStrike: 18807

Napisano 05 maj 2016 - 22:48

Obojętnie które z tych dwóch wybierzesz, powinieneś być zadowolony. Ja miałem tylko HD669, i są naprawde dobre (jak na tą cenę). Rockmastery też zbierają dobre opinie - u nich na korzysc napewno wieksze muszle i oczywiscie dwie pary padów w zestawie, w tym materiałowe, aczkolwiek jeśli przejmujesz się zbyt krótkim kablem, to znaczy że najpewniej bedziesz potrzebował dluzszy, więc lepiej odrazu kupić do nich kabel jack-jack. Ten w zestawie nadaje sie chyba tylko pod źródła mobilne, lub ewentualnie jesli ktos ma na biurku DACa tuż przed nosem.

• 1

■ i7-4790K ■ Z97X ■ DDR3-2400MHz ■ GTX 1080
■ Beyerdynamic DT150 ■ Aune X1S ■ AIMP4
■ Inne spojrzenie na licznik FPS w grach (poradnik z wykresami)

■ Blog - reznor.tech (poradniki i info o PC, Audio, Hardware, Software, Grach)

#4 Gezzior

Gezzior
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 09 maj 2016 - 12:32

dzięki za odpowiedzi. zdecydowałem się na rockmastery. grają świetnie, ale dłuższy kabel to zakup podstawowy. 

Pozdrawiam

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, nauszne, odpinany kabel, superlux, rockmaster, 200 zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych