Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przez ostatnie parę dni próbuję znaleźć dla siebie odpowiednie słuchawki nauszne w budżecie do 200zł (możliwe jest delikatne przekroczenie budżetu, jeśli słuchawki będą tego warte).
Zastanawiam się nad modelami Encore Rockmaster oe i Superlux HD669.
Z tych dwóch modeli bardziej skłaniam się ku rockmasterom, aczkolwiek martwi mnie dość krótki kabel (dokupienie nowego to kolejny wydatek, więc równie dobrze można by podnieść budżet).

Proszę o pomoc w zaproponowaniu/poleceniu jakichś innych modeli lub pomoc w wyborze między RMOE a HD669
Istotny jest dla mnie wymienny kabel. Zaznaczę też, że zdarza mi się grać w CS:GO, co może być istotne przy ocenie pozycjonowania.

 

Budżet 200-250zł

Czego potrzebujesz? słuchawki nauszne otwarte/zamknięte/półotwarte

Przeznaczenie głównie gry (w tym FPSy), muzyka, youtube, twitch, okazjonalnie filmy 

Źródło póki co karta zintegrowana z MSI B85-G43, ale w przyszłości planuję dokupić kartę dźwiękową. okazjonalnie telefon.
Oczekiwania odpinany kabel, raczej brak mikrofonu, ale jego obecność nie będzie przeszkadzała. dobre pozycjonowanie, rozsądna (dobra jak na ten budżet) jakość dźwięku i solidność wykonania

Muzyka głównie rock i metal, czasem muzyka elektroniczna

Zdaję sobie sprawę z tego, iż budżet jest niski. Nie oczekuję cudów.
Pozdrawiam

Edytowane przez Gezzior
Link to post
Share on other sites

Obojętnie które z tych dwóch wybierzesz, powinieneś być zadowolony. Ja miałem tylko HD669, i są naprawde dobre (jak na tą cenę). Rockmastery też zbierają dobre opinie - u nich na korzysc napewno wieksze muszle i oczywiscie dwie pary padów w zestawie, w tym materiałowe, aczkolwiek jeśli przejmujesz się zbyt krótkim kablem, to znaczy że najpewniej bedziesz potrzebował dluzszy, więc lepiej odrazu kupić do nich kabel jack-jack. Ten w zestawie nadaje sie chyba tylko pod źródła mobilne, lub ewentualnie jesli ktos ma na biurku DACa tuż przed nosem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...