Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moim zdaniem słabo. Gdyż mój sprzęt osiąga 9 870 point a mam podkręcony tylko grafę o 140 core do 1420 boost i memory o 230 noi mam zapas co bym pewnie 10 100 dał radę osiągnąć a mam znacznie gorszy sprzęt Bez OC procka , ddr3 itd .
A ty core na 1630 omg :D i procek OC , ramy super a tu niewiele więcej .

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem słabo. Gdyż mój sprzęt osiąga 9 870 point a mam podkręcony tylko grafę o 140 core do 1420 boost i memory o 230 noi mam zapas co bym pewnie 10 100 dał radę osiągnąć a mam znacznie gorszy sprzęt Bez OC procka , ddr3 itd .

A ty core na 1630 omg :D i procek OC , ramy super a tu niewiele więcej .

Czyli raczej lipa? Dodam ze to jest chyba ten bardziej wymagajacy 3dmark:p

Link to post
Share on other sites

A pamięci grafiki nie da się wyżej ? w 970 zazwyczaj bez problemu te 2k robi

 

benchmark robisz oczywiście z powyłączanym innymi programami takimi jak przeglądarka itp. ?

 

Ogólnie wynik jest raczej ok, choć mógłby być większy przy takim sprzęcie, w sumie nie wiem, może też brak ssd ma jakiś wpływ

Edytowane przez mr-auto
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

A pamięci grafiki nie da się wyżej ? w 970 zazwyczaj bez problemu te 2k robi

 

benchmark robisz oczywiście z powyłączanym innymi programami takimi jak przeglądarka itp. ?

 

Ogólnie wynik jest raczej ok, choć mógłby być większy przy takim sprzęcie, w sumie nie wiem, może też brak ssd ma jakiś wpływ

A pamieci podkrecic moze jeszcze bardziej dam rade:-) jak w domu bede spróbuje bardziej podkrecic, dziwi mnie tylko ze karte tylko ok 130podkrecam na rdzeniu:) bo standardowo ok 1450-70 ma,teperatura ok 82stopnie miala i moze cos odpalone mialem:-) wszystko powylaczac? Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

na karcie core masz 1450 standart + 130 ? g1 gaming ?  coś chyba pomyliłeś albo nie wiem , g1 gaming ma max 1200 na Core Clock standart a boost 1370 +/-

W gtx 970 zazwyczaj kręcą sie 200 + Core clock i 350 memory .
Po wyłączaj wszystko i wtedy sam program 3Mark , zrób zwykły Fire Strike i jak masz premium to Extreme , zapodaj wtedy obydwa :)

PS. nie masz dysku SSD ? do takiego sprzętu ?
PS2. Możesz zwiększyć napięcie (power limit ) na karcie aby dostawała więcej energi lecz licz się z tym że będą większe temperatury

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

Na ssd poluje narazie na mx200( nie potrzebne mi jest mega bo kompa odpalam o 15 i do 7 rano dziala:p i znowu itd to moge poczekac pare sek dluzej, no jak mam karte niepodkrecona to gpuz i msi afterburner pokazuje mi ok 1470 a jak podkrece ja o 130 to mam 1600 1593 na rdzeniu(jak wiecej podkrece to wywala) napiecie o 87 zwiekszam, power limit max:-)

Link to post
Share on other sites

To dziwne że tak masz standartowo hm .

Kupuj ssd bo to spory boost w FPS w grach jak masz na nim windowsa i gry . Uwierz mi :) sam byłem zaskoczony .

Nom troche dziwne, i przez to chyba tylko o 130 podkrecic na rdzeniu moge:(

Link to post
Share on other sites

Bzdura

Wcale nie , gdy uzywalem zwyklego dysku HDD to gry cieły jak diabli bo wczytuje znacznie dluzej obiekty , a ssd gra działa znacznie płynnie o wiele .

Może masz dysk ssd ale podróbkę np kingstona co było głośno że podmienili pamięci na gorze i mają nie wiele większą wydajność od HDD.

Link to post
Share on other sites

Wcale nie , gdy uzywalem zwyklego dysku HDD to gry cieły jak diabli bo wczytuje znacznie dluzej obiekty , a ssd gra działa znacznie płynnie o wiele .

Może masz dysk ssd ale podróbkę np kingstona co było głośno że podmienili pamięci na gorze i mają nie wiele większą wydajność od HDD.

Jeśli dysk ogranicza ci liczbę klatek to problem jest albo z grą (bezsensownie napisana)

albo z ilością ramu (w niektórych grach przy małej ilości ramu, gdy nie można wszystkich elementów załadować do pamięci bo jest jej za mało niektóre elementy mogą być doczytywane w trakcie gry bezpośrednio z dysku)

albo strasznie słaby dysk HDD

inne (typu pofragmentowany dysk, uszkodzony itp.)

 

Średniej klasy dysk HDD a dobry SSD nie powoduje żadnej różnicy jeśli chodzi o klatki na sekundę, a w elementach gdzie faktycznie coś się wczytuje z dysku (pomijając powyższe oraz loadingi) powinno być 1-5% na korzyść SSD.

 

Z resztą

Możesz poszukać więcej testów tego typu

Edytowane przez mr-auto
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Wcale nie , gdy uzywalem zwyklego dysku HDD to gry cieły jak diabli bo wczytuje znacznie dluzej obiekty , a ssd gra działa znacznie płynnie o wiele .

Może masz dysk ssd ale podróbkę np kingstona co było głośno że podmienili pamięci na gorze i mają nie wiele większą wydajność od HDD.

Przy takim procku i ramach duzej roznicy nie odczuje wkladajac ssd 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...