Skocz do zawartości

Huawei P8 Lite-czy warto?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez MariuszB35PL,

Recommended Posts

Witam

 

Czy smartfon Huawei P8 Lite będzie najlepszym wyborem do 800zł spośród telefonów z Androidem??

 

Na przykład z tej strony http://www.ceneo.pl/37898478.

 

Jeżeli wg Was będzie lepszy smartfon z WP (tylko WP10) to dlaczego?

Jeżeli jakikolwiek inny z Androidem do 800zł będzie lepszy od P8 Lite to dlaczego?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zależy czego oczekujesz od telefonu, co jest dla ciebie ważne. Bateria, aparat, rozmiar wyświetlacza, dodatkowe funkcje.

Ogólnie windows'a nie polecam. Z używek z gwarancją możesz dorwać Z3 Compact, bardzo dobry telefon i niebawem dostanie aktualizację do 6.0.1.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Ogólnie to P8 lite spełniałby wszystkie moje oczekiwania - duży ekran 2GB RAM, niezły aparat 8 rdzeni, choć o słabym taktowaniu, z Chin nie chcę zamawiać, gdyż mogą być różne opłaty celne i nie wiadomo jakie jeszcze inne cuda. Używany telefon to raczej nie. Ważne zdjęcia przede wszystkim i czas pracy na baterii, gier omijał na nim nie będę, gdyż na Androida są ciekawe tytuły, więc do gier też.

Jakieś refurby też nie są za ciekawe. To z tym Huawei, co o nim myślicie?

Edytowane przez lollloll
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ja mam i zadowolony jestem i to nawet bardzo, szybki z duża pamięcią na dane , zdjęcia bardzo dobre i ładnie robi , w gry też się da pograć . Mi zależało na Lte, dobry aparat, płynność ,i pamięć , spełnił z nawiązką , po pół roku używania szczerze polecam ;)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Ja mam i zadowolony jestem i to nawet bardzo, szybki z duża pamięcią na dane , zdjęcia bardzo dobre i ładnie robi , w gry też się da pograć . Mi zależało na Lte, dobry aparat, płynność ,i pamięć , spełnił z nawiązką , po pół roku używania szczerze polecam ;)Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ile ci wyciąga w antutu i neta lte on screen (sot czy jak to zwą)?

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A szczerze to nie wiem bo mało mnie to interesują benchmarki w telefonach ;) telefon działa szybko nic nie tnie i to jest ważne w gry rzadko gram a jak już to pokroju jewels, albo drag race i tu jest dobrze ;), lte też (oczywiście jak jest zasięg, bo to różnie jest) ale jak jest to strony bardzo szybko się otwierają .

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Żona nawija z mamą prawie cały dzień plus Facebok YT i telenowele. Jedno ładowanie prawie cały dzień. Wkurza mnie ten tel bo bateria trzyma za długo. Albo wina fona albo abonamentu za 90 zł.

 

Jedno ładowanie cały dzień gadania plus multimedia 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...