Skocz do zawartości

Jaką wersję Playstation Vita kupić?


Recommended Posts

Witam.
Chcę kupić Playstation Vita. Nazbierało mi się już dużo gier z PS Plus. Którą wersję bardziej warto kupić: slim czy tą starszą? Czytałem że ta starsza wersja ma obraz lepszej jakości. Drugie pytanie: Czy warto jest kupić Vite używaną (np z Allegro)? Za pomoc daję wszystkim punkty reputacji.

Link to post
Share on other sites

Cześć Vite posiadam od 2012 roku,więc już trochę mogę się wypowiedzieć.

Oczywiście bierz wersję PCH1000 FAT starszą ma ekran OLED ta nowsza serii PCH2000 LCD.

Używaną jak najbardziej można kupować jeśli jest w bardzo dobrym stanie,tylny ekran bardziej się rysze od przedniej.

Więc bierz używaną która ma folie nałożone od zakupu.

Vita jest bardzo tania sporo czasu minęło.

Polecam zagrać co wyszło exlusivy,sprzęt już tylko żyje dobrze w Japonii.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cześć Vite posiadam od 2012 roku,więc już trochę mogę się wypowiedzieć. Oczywiście bierz wersję PCH1000 FAT starszą ma ekran OLED ta nowsza serii PCH2000 LCD. Używaną jak najbardziej można kupować jeśli jest w bardzo dobrym stanie,tylny ekran bardziej się rysze od przedniej. Więc bierz używaną która ma folie nałożone od zakupu. Vita jest bardzo tania sporo czasu minęło. Polecam zagrać co wyszło exlusivy,sprzęt już tylko żyje dobrze w Japonii.

Ok dzięki. Z subskrypcji Playstation Plus nazbierało mi się około 74 gry na PS Vita. Jeśli kupię konsolę z 32GB pamięci, zapełnię ją grami, to czy będę mógł więcej gier skopiować na Pendrive USB? Chciałbym skopiować je z PS3 gdzie są już pobrane. Pytam o to ponieważ dnia 16.05. będę w szpitalu na min. 7 dni. Jeśli włożę do konsoli kartę SIM, na której mam 2GB darmowego internetu miesięcznie, to czy będę miał internet w konsoli? Czy jest wersja Slim która ma opcję 3G (wejście na kartę sim)?

Link to post
Share on other sites

nowsze Vity czyli 2xxx są przyjemniejsze w trzymaniu w ręce oraz mają lepsze trzymanie na baterii 

mają też standardowy port micro usb (stara vita ma jakiś powalony port )

 

stare Vity mają lepszy ekran - reszta lepsza w nowych

Na 3g w wersji 1xxx nawet nie patrz gdyż nie przydaje się już do niczego, a wersje z 3g mają gorszy czas pracy na baterii od samego wifi

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nowsze Vity czyli 2xxx są przyjemniejsze w trzymaniu w ręce oraz mają lepsze trzymanie na baterii 

mają też standardowy port micro usb (stara vita ma jakiś powalony port )

 

stare Vity mają lepszy ekran - reszta lepsza w nowych

Na 3g w wersji 1xxx nawet nie patrz gdyż nie przydaje się już do niczego, a wersje z 3g mają gorszy czas pracy na baterii od samego wifi

Tak jak wyżej. Dla lepszego ekranu pierwsza wersja(bez 3G bo to bez sensu na te czasy. Nie zazdroszczę nikomu kto zakupił tę droższą wersję). Dla większej wygody lepiej wersje drugą. Cenowo są już całkiem przystępne. Jest kilka gier w które moim zdaniem warto zagrać :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...