Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Co wybrać Lg G Flex 2 16gb 2 gb Ram czy Lg G3 32gb 3gb Ram ?

telefon wybór lg g3 lg g flex 2 Lg Flex G3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 chudy131080

chudy131080
  • obłąkany

• 6793 postów

Napisano 02 maj 2016 - 22:30

We Flexie również potrafi ściemnić ekran.
  • 0

#22 merycha

merycha
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 03 maj 2016 - 00:49

Nie wiem już na co się zdecydować :D najwazniejsze dla mnie jest wydajność :) więc co g3 2 gb ram czy g flax 2 :D 

• 0

#23 grzechu9797

grzechu9797
  • Pasjonat

• 759 postów

Napisano 03 maj 2016 - 06:59

Js bym wybral g3 ;) idzie lato taki grzejnik jak g flex 2 raczej Ci nie potrzebny.Przy temperaturze 30 stopniu i graniu na dworze może Ci sie telefon wylączyć nawet jak sie rozgrzeje.Moj wspóllolator mial przez jakis czas flexa bo kupił w promocji w media expercie i nigdy wiecej.Nagrywanie filmu w sloneczny dzien =reset,nawigacja w samocchodzi =reset.Nie polecam.Pozniej telefon dzialal jako hotspot,kolega polozyl go na parapecie pod ladowarka to tak sie nagrzał,że było czuć zapach spalenizny i bbateria napuchła ale o dziwo dzialał hehe.
  • 0

#24 Goro1990

Goro1990
  • Zapaleniec

• 1416 postów
  • 3DMark 06:http://www.3dmark.com/3dm/7141962?

Napisano 03 maj 2016 - 07:57

Posiadam Flexa 2 i jakoś sie bardzo nie nagrzewa. Wiadomo, że przy graniu robi się cieplejszy jak każdy telefon. Wydajności w grach nawet nie ma co porównywać. Flex 2 niszczy G3.  

• 0

CPU: Intel i5 4440 | MOBO: Asrock H81M HDS | Kingston HyperX 1600 Mhz 8GB DDR3 | GPU: Sapphire R9 270 Dual-X OC I PSU: Corsair VS450 | Cpu cooler: SPC Fera 2 HE1224 v2 | Case: Cooler Master N200  4 x 120mm Fan | HDD: WD Blue 500GB         

#25 Ryusse

Ryusse
  • Dyskutant

• 165 postów
  • Miejscowość:Górny Śląsk

Napisano 03 maj 2016 - 15:20

Posiadam rok G3. Przy dłuższym oglądaniu YouTube'a mocniej się grzeje w okolicach aparatu. Z baterią różnie bywa, ale nie narzekam.Wszystko zależy od tego jak długo będziesz korzystał z telefonu w ciągu dnia. System zaczyna powoli się zacinac(Lollipop), ale to kwestia systemu a nie sprzętu.Mowie tutaj o nawigacji w menu, galerii itp.Po przyzwyczajeniu się do szybkiego działania a pamiętając lagi ze starego telefonu zastanawiam się nad pożegnaniem z Androidem. Gry chodzą bardzo dobrze(zdarza mi się zagrać w Asphalta). Za każdym razem systemowa aplikacja do smsow łapie sekundowego laga jak chce napisać albo odczytać wiadomość. Patrz co kupujesz. Ja znalazłem po dobrej cenie telefon używany 2 miesiące. Oryginalny sprzęt,osoba sprzedająca kupiła go ze sklepu w galerii katowickiej(nie żaden Saturn, taki komis). Jedynym problemem jest to, że pochodzi z dystrybucji portugalskiej, o czym nie wiedziałem i muszę teraz czekać na 6.0 mimo, że polskie telefony już go mają. Nawet portugalskie LG nie wie kiedy udostępnią 6.0 :D
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, wybór, lg g3, lg g flex 2, Lg, Flex, G3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych