Skocz do zawartości

Co wybrać Lg G Flex 2 16gb 2 gb Ram czy Lg G3 32gb 3gb Ram ?


Recommended Posts

Tak jak w temacie http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Głównie chodzi mi o wydajność w grach i płynność użytkowania oraz wielozadaniowość i wielkość wyświetlacza http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Oglądałem wiele recenzji i nie wiem na co się wreszcie zdecydować http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/kwasny.gif.Myślę nad g3 32gb ponieważ ma 3 gb ramu a G Flax 2 nie ma 3 gb ale za to ma 8 rdzeni. Nie wiem na co się zdecydować głównie chodzi o wydajność w grach takich jak Nfs No limit http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/tongue.gif . Więc proszę o radę http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Z grami oba powinny sobie poradzić, ale w codziennym użytkowaniu i wielozadaniowości 3gb będzie lepsze. Poza tym mam pierwszego G Flex i ta "samoregenerująca się" obudowa trzymana w case lubi po jakimś czasie odpryskiwać jeżeli dostanie się tam jakiekolwiek zabrudzenie.

Link to post
Share on other sites

To prawda, flex zapewni najwyższą wydajność. 3GB RAM nie wiem czy jest niezbędne w androidzie. I tak nie uruchamia się powiedzmy 5 aplikacji naraz. Plusem G3 jest android 6.0. Flex 2 go jeszcze nie dostał z tego co czytałem z tydz temu.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie g3 3gb.Flex na pewno przy grze osiagnie zbyt wysokie temperatury i co z tego,że wydajniejszy proc i grafa jak tą wydajność będziesz mial 30 min.Dopóki się nie nagrzeje i wystąpi thermal throttling.Zabezpieczenie przez zbyt dużą temperaturą obniży taktowanie procesora i marzenie o wydajnośći pęka jak mydlana bajka.

Link to post
Share on other sites

A macie jakieś propozycje prócz g3 32gb do gier ? 


Myśle nad tym g3 ale wersja 16 gb bo ta z 32 to jest wersja jakas koreańska :/ i na allegro z dostawą w ciągu 13-30 dni a wole kupić w Polsce i tak sie zastanawiam czy ta wersja g3 z 16 gb i 2 gb ram bedzie dużo wolniejsza od wersji z 3 gb ram ? czy bardzo podobnie, jeśli tak to wezmę g3 z 2 gb ram. Co myślicie ? 

Link to post
Share on other sites

3 gb ramu przydaje się głównie w wielezadaniowoścj,to nie tak,że telefon bedzie wolniejszy tylko np.bedzie szybciej zamykal aplikacje w tle niż ta wersja z 3 gb ramu.Nawet g3 z 2gb ramu jest lepszą opcją niż g flex 2.G3 dobrze smiga na androidze mm.Jeśli mówisz o nowych telefonach to w zasięgu ceny g3 raczej nic nie znajdziesz.G flex 2 jest zaskakująco tani patrząc po sklepach bo jednak nie odniósł sukcesu i zapewne przez złą sławe przegrzewającego sie procesora.

Z używanych masz do wyboru samsunga s5,xperie z2 -w grach się sprawdzą.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

a samsung note 3 ? troche stary już ale daje rade ? w grach użytkowaniu ? No s5 z2 sprawują sie wiem ale wyświetlacz mają mniejszy :/ 


A jak już kupie tego g3 to gdzy bedzie to wersja nie brandowana do też dostane dostep do androida 6.0 ? czy musi być brand operatora ? 

Edytowane przez merycha
Link to post
Share on other sites

Mi na g2 te najnowsze chodzą bez problemu:) ale nie gram juz w nic od jakiegos czasu ,bo po prostu jakies zawansowane gry na tel do mnie nie trafiaja.Gram w karcianke wwe supercardbi logiczna brain it on.Gralem w te nfs no limit dziala bardzo plynnie na full i w nfs mostwanted gralem na g2.Gta Sa to wiadomo mi plynnie w 100% szlo na srednich i real racing tez bez problemu.Na g3 bedzie tylko lepiej :)

Link to post
Share on other sites

Mam aktualnie G3 w wersji 2/16GB i mogę również zapewnić, że telefon świetnie radzi sobie z grami, nawet przy dłuższych rozgrywkach. Telefon się nagrzewa najbardziej w okolicy aparatu, aczkolwiek nie przeszkadza to. Jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę to to, że jak system stwierdzi, że telefon za mocno się nagrzewa to przyciemnia ekran i może to być irytujące jeśli będzie pogrywał na dworze. Tak czy inaczej, słuszna maszyna i warto szczególnie teraz kupić.

Link to post
Share on other sites

Js bym wybral g3 ;) idzie lato taki grzejnik jak g flex 2 raczej Ci nie potrzebny.Przy temperaturze 30 stopniu i graniu na dworze może Ci sie telefon wylączyć nawet jak sie rozgrzeje.Moj wspóllolator mial przez jakis czas flexa bo kupił w promocji w media expercie i nigdy wiecej.Nagrywanie filmu w sloneczny dzien =reset,nawigacja w samocchodzi =reset.Nie polecam.Pozniej telefon dzialal jako hotspot,kolega polozyl go na parapecie pod ladowarka to tak sie nagrzał,że było czuć zapach spalenizny i bbateria napuchła ale o dziwo dzialał hehe.

Link to post
Share on other sites

Posiadam Flexa 2 i jakoś sie bardzo nie nagrzewa. Wiadomo, że przy graniu robi się cieplejszy jak każdy telefon. Wydajności w grach nawet nie ma co porównywać. Flex 2 niszczy G3.  

Link to post
Share on other sites

Posiadam rok G3. Przy dłuższym oglądaniu YouTube'a mocniej się grzeje w okolicach aparatu. Z baterią różnie bywa, ale nie narzekam.Wszystko zależy od tego jak długo będziesz korzystał z telefonu w ciągu dnia. System zaczyna powoli się zacinac(Lollipop), ale to kwestia systemu a nie sprzętu.Mowie tutaj o nawigacji w menu, galerii itp.Po przyzwyczajeniu się do szybkiego działania a pamiętając lagi ze starego telefonu zastanawiam się nad pożegnaniem z Androidem. Gry chodzą bardzo dobrze(zdarza mi się zagrać w Asphalta). Za każdym razem systemowa aplikacja do smsow łapie sekundowego laga jak chce napisać albo odczytać wiadomość. Patrz co kupujesz. Ja znalazłem po dobrej cenie telefon używany 2 miesiące. Oryginalny sprzęt,osoba sprzedająca kupiła go ze sklepu w galerii katowickiej(nie żaden Saturn, taki komis). Jedynym problemem jest to, że pochodzi z dystrybucji portugalskiej, o czym nie wiedziałem i muszę teraz czekać na 6.0 mimo, że polskie telefony już go mają. Nawet portugalskie LG nie wie kiedy udostępnią 6.0 :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...