Skocz do zawartości

Komputer do gier, max.1350 zł


Recommended Posts

Cześć!

Chciałbym Was poprosić o pomoc w wybraniu podzespołów do komputera.

W sumie to będzie bardziej modernizacja niż kupno nowego.

  • Zastosowanie komputera: gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1350-1400 maksimum, wolałbym jak najmniej
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? w wakacje
  • Których części potrzebujesz?: sama buda
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? raczej nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: monitor jest ok, 1360x768 nie zmieniam
  • Specjalne wymagania: jak najbardziej budżetowy :)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?

Mam zamiar użyć paru części, posiadam aktualnie:

Procesor    AMD A4-3300 APU with Radeon HD Graphics, 2500 MHz ZMIENIĘ
Karta graficzna: zintegrowana ZMIENIĘ

CD/DVD: ASUS DRW-24B5ST SATA UŻYJĘ

Dysk twardy: 500GB UŻYJĘ

Pamięć RAM: 8GB  UŻYJĘ

Płytę główną też zamierzam zmienić.

Zasilacz: Szczerze to sam nie wiem co to za paszkwil... ZMIENIĘ

Obudowa: tracer XTYLING UŻYJĘ

 

Za wszelkie rady i pomoc dziękuję.

Edytowane przez Maksek1
Link to post
Share on other sites

Ram i dysk jest więc oraz ta obudowa, ile jest wiatraków w środku tej skrzynki? Najlepiej h81+ i3-4170+ antec vp500W+  gtx 750ti  albo kupienie używanego zestawu procesora może i5-2400 albo i5-3470 z podstawową płytą i wtedy nawet gtx 950 albo używane GPU. Potrzebujesz ssd?

Link to post
Share on other sites

Części mogą być nawet używane (byleby w dobrym stanie, nie chcę za miesiąc czy dwa kupować nowych bo się zepsuły...).

Co do gier, to jeżeli np. gta v albo wiedżmin 3 na średnich ustawieniach by działały to byłbym zadowolony. Nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu. Ot pograć sobie czasami w jakieś nowsze gry i tyle.

Jeżeli mowa o obudowie, to z przodu jest na pewno 1 duży wiatrak, i chyba wewnątrz był mały na boku ale pewności nie mam. Aktualnie nie ma mnie w domu więc nie mogę niestety zobaczyć do środka. Dysku SSD nie potrzebuję, chociaż jakby się znalazł jakiś tani to może kiedyś dokupię. Tak jak pisałem, to bardziej będzie modernizacja niż kupno nowego komputera, a do wakacji części pewnie stanieją.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...