Skocz do zawartości

Mysz do CS GO Low sens


Recommended Posts

Witam.


 


Mam zamiar kupić nową mysz do gry głównie w CS GO, a ta co obecnie posiadam nie jest raczej do low sens.Myślałem nad tą myszką Steelseries Kinzu V3 bo jest dość tania podobno ale czy wystarczy do low sens na jakim ja gram ?


 


§  Budżet: ok.150zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Hiro Octagon


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Gaming PAD 45x20


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: obecnie 800 bo ta mysz nie posiada mniejszej


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: gram na bardzo małym sensitive i nie jestem w stanie się obrócić o 360°


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO


§  Ile przycisków używasz w myszce: LPM, PPM, Scroll, MOUSE5


§  Chwyt: Finger grip.


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): ok 13-14 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Głównym powodem jest to, że się "gubi,zacina" podczas bardziej dynamicznych ruchów w grze, a ja gram chyba na bardzo małym sensitive (1.05 w CS GO 800 DPI/CPI)


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Przyciski boczne są zbędne, ale jeżeli pojawią się w dobrej myszce to nie stanowią problemu.  :)


Link to post
Share on other sites

Ode mnie Rival 100, kosztuje 135-140zl sam go dzis na testy kupiłem, mam obecnie porównanie z zowie fk2, jedyna wada to ze nie da sie ustawić 400/800dpi tylko jest 500 i 1000 ale to zamiana sens (jest kalkulator ) i po problemie :)

 

Myszka wygodna do palma clawa czy fingera :) mysle ze spełnia twoje oczekiwania , jest większa od kinzu v3, dodatkowo podświetlana i ma dwa dodatkowe przyciski z lewej str, jak Cie to pocieszy to całe Virtus pro gra na rival100 :P

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

Hahaha Amok. Wszyscy grają na rivalu 100 na turniejach? Czego Ty się najadłeś? Sent from my LT25i using Tapatalk

No z virtusow wszyscy, reszta zowie i razer czasem logitech ;p

 

Zle to ująłem, wszyscy z virtus pro

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

O co ci typie chodzi co? Byali pasha taz neo i snax grają na rival 100, a nawet Ci powiem ze kRYSTAL , Kairi tez.

 

Na dniach dam wrazenia z porównania do zowie fk2 bo ja obecnie używam, wiec mozesz poczekać czy warto dopłacać 100zl do zowie ;p

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

Zmienili bo ich sponsoruje Steelseriess, widać było na czym grają na Dreamhacku oraz na MLG ale tu masz tez - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UaM765-S515ibLyPaBtMnBz7xiao0HL5f-F1zk_CSF4/htmlview

 

PS pasha grał na kinzu v3 'z taka łapa' snax na zowie fk2 wiec rival100 jest większy od kinzu co za problem on ma grac? Na MLG widać Ze maja podawietlane myszki wszyscy dodatkowo kolorowe a na Dreamhacku maja czarne chyba :D ale podawietlane a zowie nie ma podświetlenia

Link to post
Share on other sites

No to, ze grają na steelseries to prawda, ale z tego co sie orientuje to ta firma ma więcej niż 1 myszkę w ofercie. Gruby sie kiedyś na fb wypowiadał ze używa rivala 100, ale zmodyfikowanego bo normalnie to na niego większość pro playerow narzekało ;P

Link to post
Share on other sites

Myszka to drugorzędna sprawa liczy się skill... Ja wbijam wysoką rangę(orzeł w laurach) w CS teraz na Bloody A90...

A oni mogą mieć umowy sponsorskie i reklamować tego Rivala 100, żeby dzieciaki kupowały.

Pasha grał do tej pory na Kinzu V2 i V3 czyli miedzy innymi na ch*jowym Pixarcie... można ?

Link to post
Share on other sites

Liczy się jeszcze kalibracja sensora ostatecznie przez producenta myszy, stwierdzenie ze jakiś pixart jest ch**owy nie do końca jest trafne bo ten sam pixart pixartowi ale w rożnej myszy nie musi być równy jeśli wiesz o czym mówię ;)

Link to post
Share on other sites

@Amok czyli jednak 3 graczy zmieniło myszki na mierną/średnią według mnie.

@kebab84 pisałem o tym, że nie doda skilla. Ale bloody A90 ma dobry sensor, od kiedy A3050 był zły?
Ostatecznie do autora tematu: sam zdecyduj co chcesz. Jeśli nie potrzebujesz kolorowych bajerów świecących po oczach, bierz zowie zwróć uwagę na zowie ec-2a, zowie fk.

Link to post
Share on other sites

 

"Amok czyli jednak 3 graczy zmieniło myszki na mierną/średnią według mnie.

@kebab84 pisałem o tym, że nie doda skilla. Ale bloody A90 ma dobry sensor, od kiedy A3050 był zły?"

 

Spoko ze krytykujesz rivala 100 nazywając go mierna nie mając go w ręku a na dodatek chwalisz bloody a90 ktory ma ten sam sensor , brawo :D

Link to post
Share on other sites

@Amok Bo jest mierna/średnia. Do fingera ani trochę nie wygodna. Skąd wiesz, że nie posiadałem? Akurat myszek przeleciało przez moje rączki bardzo dużo.

Nie są to dosłownie ten SAM sensor. Więc nie wiem dlaczego mi gratulujesz. :rotfl: Z tego co pamiętam A3050 miał problem ze szybszymi ruchami.
Porównaj sobie ceny nawet bloody a90, a rivala 100. Więc idąc Twoim tokiem myślenia po co dopłacać ponad 70 zł za ten sam sensor?

Jedyne za mogę przeprosić to, że myliłem się co do 3 graczy Virtusów używających Rivala 100. :) (ale są sponsorowani więc hm...)

Link to post
Share on other sites

Ale czy nie będzie jak już wcześniej wspominałem problemów z sensorem, czy nie będzie się zacinała przy szybszych ruchach, gram na niskim sensitivi. Chcę być pewny przy zakupie i nie wyrzucić pieniędzy w błoto, byłoby dobrze gdyby tez nie posiadała akceleracji, czy CM Storm Alcor takowej nie posiada ?

 

Ps: Jeśli chodzi o rangę to posiadam eagle w laurach i jakoś się udało wbić na tej co obecnie mam ^^, więc do szczęścia brak mi tylko dobrej myszki  :) .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...