Skocz do zawartości

Nowe urządzenie wielofunkcyjne - 500 zł


Recommended Posts

Witam! 

 

Moje stare urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother w najbliższym czasie wyzionie ducha. Postanowiłem więc, że należy się zacząć rozglądać za następnym. Z poprzedniego byłem bardzo zadowolony, dlatego również chciałbym zainwestować w tą samą firmę (dodatkowo tusze do Brothera są tanie). Drukarka tylko do potrzeb własnych. Używana nie będzie zbyt często, przeważnie korzystać będzie mama, która jest nauczycielką i czasem musi coś sobie wydrukować, skopiować bądź zeskanować. Swoim starym sposobem wklepałem w allegro najpopularniejsze urządzenia wielofunkcyjne tej firmy i wyskoczył mi model Brother DCP - J562DW Duplex. Urządzenie prezentuje się całkiem fajnie, drukarka atramentowa, skaner, kopiarka jest + Wi-Fi. Uważam, że jak świat mi wystarczy ten sprzęt. 

 

I tutaj moje dwa pytania: 

 

1. Może ktoś powiedzieć coś o sprzęcie, dobry wybór? Celuję w coś do 500 zł. Jakieś opinie? 

2. Jak sprawa z tuszami? Zauważyłem, że na allegro zestaw 5 tuszy kosztuje ok. 70 PLN, kwestia tego na ile taki zestaw mi wystarczy. Wydawało mi się, że chyba do mojej starej drukarki tusze były tańsze. 

 

Proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

Moja stara drukarka do Brother DCP-145C, to tak w kwestii wyjaśnienia.  

 

sunsee>>> Nie wiem właściwie, która jest lepsza, czy atramentowa czy laserowa. Nie będę ukrywał, że chodzi też o koszty eksploatacji tj. tańsze tusze. Kolor się przyda, przeważnie wiadomo, drukuje się jakieś druki, czyli głównie czarny druk, ale kolor oczywiście też, więc byłby za kolorem. Duplex? Coś wspominała, że fajnie gdyby drukarka miała tą opcję, ale jeśli nie będzie to tragedia się nie stanie. 

 

kato28>>> Ciekawa opcja, przejrzę specyfikację. Polecasz?

 

konradaugustyniak>>> Nie do końca jestem przekonany do HP, jeszcze te głowice. Nigdy nie miałem z tym styczności.

Link to post
Share on other sites

Moja stara drukarka do Brother DCP-145C, to tak w kwestii wyjaśnienia.  

 

sunsee>>> Nie wiem właściwie, która jest lepsza, czy atramentowa czy laserowa. Nie będę ukrywał, że chodzi też o koszty eksploatacji tj. tańsze tusze. Kolor się przyda, przeważnie wiadomo, drukuje się jakieś druki, czyli głównie czarny druk, ale kolor oczywiście też, więc byłby za kolorem. Duplex? Coś wspominała, że fajnie gdyby drukarka miała tą opcję, ale jeśli nie będzie to tragedia się nie stanie. 

 

kato28>>> Ciekawa opcja, przejrzę specyfikację. Polecasz?

 

konradaugustyniak>>> Nie do końca jestem przekonany do HP, jeszcze te głowice. Nigdy nie miałem z tym styczności.

 

Jasne że tak, ten Brother jest znany i ceniony, więc szczerze mogę ci polecić. Ten tusz z dobretonery.pl też jest dobry, jak widzisz niedrogi a bardzo dobry jakościowo.

Link to post
Share on other sites

A bardzo Ci zależy na wifi? Jeśli Twoja mama jest nauczycielką to myślę, że dość regularnie jest używana drukarka więc śmiało może być to drukarka z wbudowaną głowicą, poprzedni brother Ci się sprawdzał więc tu raczej nie namawiałbym Cię na HP

A co myślisz o drukarkach z ITS? Tu masz urządzenie epsona http://www.sferis.pl/p/382603-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-l220-c11ce56401.html

Butelki oryginalnych aplikatorów epsona do koszt 30-40 zł a wydajność +/- 4 tys stron wydruku

Bo z wifi to już troszkę większy wydatek.

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...