Skocz do zawartości

Małe głośniki 2.1 (~300 zł)


Recommended Posts

Budżet (>/</~ kwota): do 300 zł 

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem): małe głośniki 2.1, coś lepszego od  Genius SP-HF1800A 

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): muzyka i filmy

Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): zintegrowana dźwiękówka, w przyszłości mam zamiar coś lepszego kupić
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia)coś małego, ale dobrze grającego :D
Inne (wszelkiej maści pytania): 

Zastanawiam się nad: Logitech Z-533
 

Link to post
Share on other sites

Zaryzykowałem i zakupiłem te głośniki FC50 i jest spora różnica między nimi a poprzednimi Logitechami Z4.

Przede wszystkim zależało mi także żeby zajmowały mało na biurku, na czystszych sopranach i średnicy której w poprzednich był całkowity brak. Pokrętło bezprzewodowe też jako plus. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.Miejsca na biurku nie ubyło a dżwięk znacznie lepszy - czystszy. Jeśli te FC 330 grają podobnie do tych to autor tematu będzie z pewnością zadowolony.

Dodam tylko jeszcze to że podłączone są do Xonara DX więc nie wiem jak będą grały na integrze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze nie kupiłeś? :D

Przeczytaj sobie recki mhf 60u i tego edifierka c2xd i sam wybierz. Nie pamiętam dokładnie jak to było jak oba zestawy przesłuchiwałem. W jednych lepiej grały satelitki, a w drugim subwoofer (o ile można te pierdziawki tak nazwać).

Wybór należy do Ciebie. Różnica między tymi zestawami jest na prawdę niewielka i raczej zależy od preferencji.

Do tej kwoty nie pamiętam, żeby coś jeszcze było (co można jeszcze kupić) ciekawego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

Nie kupiłem jeszcze bo udało mi się sprzedać stare głośniki i dozbierać $$$

 

Teraz mogę wydać max 450 zł a nie 300 i satelity nie mogą być większe niż 18 cm (+/- 1cm)

 

Jak czytałem ostatnio testy itd to najbardziej zastanawiam się nad Edifier C2XD/Logitech Z-533

I Edifiery i Logitech mają całkiem dobre recenzje :P

Edytowane przez FFilkry22
Link to post
Share on other sites

Zestaw logitecha jest o wiele mocniejszy. Ja bym jednak brał c2xd. Komponentów od c2 "ponoć" nie zmieniono także będzie to całkiem przyjemny sprzęt.

Głośników logitecha jakoś unikam. Jak bardzo lubię firmę to tego się nie tykam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...