Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Od dłuższego czasu borykam się z problemem graficznych "lag spików", które w nowych grach są bardzo rzadkie a w starszych notoryczne. Czym się to objawia np. biegnę w CS:GO obracam się i mam micro freez na 1 sekund, przeskakuje lekko ekran tam gdzie kierowałem myszkę plus mam dziwnie wysoki dźwięk na słuchawkach. W CS:GO zdarza się to podczas meczu ok. 5-15 razy (ciężko określić bo nie liczę to tak na oko), w grach typu BF4/Wiesiek3/DiRT zdarza się to rzadziej ale w dalszym ciągu zdarza. Grą, która ma najwięcej objawów to WoW (1.12 czyli przed dodatkami), wróciłem do niego bo namówił mnie ziomek, bo serwer fajny, dużo ludzi i mało błędów to ok. skusiłem się. I co ściągnąłem klienta odpalam grę i co tego typu zawieszenia są co chwilę, więc gra jest praktycznie niegrywalna. Wspomniane gry CS:GO i WoWa miałem zainstalowanego na SSD i HDD, nie ma różnicy miejsce instalacji bo wynik ten sam.

 

Spec:

 

- i7 4790k;

- gtx 980;

- 8GB RAMu;

- zasilacz 630W;

- dysk1 ssd 128GB;

- dysk2 hdd 1TB (7200);

- dysk3 hdd 1TB (7200); <== tutaj tylko przechowuje dane bo jest najstarszy.

- net 150mbps na kablu (jakby, ktoś zakładał, że mam słaby net czy to po wifi);

- Win10. <==  miałem win7 i 8.1 miałem ten sam problem

 

Teraz pytanie czy ktoś się z tym spotkał i ma jakieś rozwiązanie? Za każda sugestię będę wdzięczny.

Tak na zaś jakiekolwiek testy będę mógł wrzucić później bo teraz siedzę w pracy!

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!  :->

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...