Skocz do zawartości

Myszka do grania - Potrzebna konkretna pomoc :)


Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić myszkę do grania, wiem, że było wiele podobnych tematów jednak żaden nie pomógł mi w wyborze.

§  Budżet: Jest otwarty, wysoka cena jeśli ma swoje uzasadnienie, nie jest problemem.

§  Jakiej myszki obecnie używasz: RAT 7

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Qck +

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: około metr

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS GO, reszta nie ma znaczenia jeśli myszka spisze się tam, będzie dobra też w innych gatunkach, tytułach.

§  Ile przycisków używasz w myszce: Przyciski pod kciukiem do przeglądania internetu, reszta nie ma znaczenia.

§  Chwyt: Taki trochę rozciągnięty wzdłuż claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: około 16-18 (Nie mam przy sobie linijki, pomiar wykonany ekranem telefonu :P)

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: W szczurze, sensor jest dziadowski zacina się + zepsuł mi się przycisk na rolce.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Fajnie by było żeby myszka miała podkładkę na kciuk oraz na mały palec, chociaż nie jest to warunek konieczny, jeśli inna myszka deklasowała by taką z podkładkami, jestem otwarty.
Jeśli chodzi o materiał, wygląd jest to sprawa drugorzędna, ważniejszy jest sensor.

Edytowane przez tyrgaroth
Link to post
Share on other sites

Co prawda nie miałem gladiusa ale miałem zowie ec2 evo i razer deathadder (to samo co Gladius) i wlasnie po wszystkich testach myszek wróciłem spowrotem do rivala. Nie jest aż tak profilowany jak deathadder co mi w nim przeszkadzało :) oraz lubie podświetlenie wiec dla mnie rival lepszy i wygodniejszy od zowie np :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...