Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Windows 10 problem z uaktualnieniem

win windows 10

Najlepsza odpowiedź lonialomax, 20 kwiecień 2016 - 22:26

Tu masz odpowiedź na swoją bolączkę http://answers.micro...eb0efdcc?page=2

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryk2103

patryk2103
  • Amator

• 47 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 01:36

Witam mam problem z aktualizacją systemu z 7 sp1 home premium do win 10... Próbowałem na różne sposoby (z płytki,podczas startu systemu-zacina się i nic nie da się zrobić,z pendriva,przez Win update,z aplikacji microsoftu,oraz z tego uaktualnienia do win 10) niestety za każdym razem wyświetla mi się ten błąd: Nie można zainstalować: Windows 10

- Nie można zainstalować systemu Windows, ponieważ oprogramowanie układowe UEFI nie obsługuje układu dysków tego komputera.
Proszę o pomoc ;/ Spec. pc w spojlerze.

• 0

Spoiler

#2 lucjanos

lucjanos
  • Bywalec

• 141 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:24

Tuatj https://forum-pl.msi...p?topic=10278.0masz podobny temat i odpowiedź zarazem.

• 1

#3 patryk2103

patryk2103
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 20:40

Dzięki wielkie,pytanie mam jeszcze takie zanim przystąpię do zmiany na GPT. Czy mogę przekonwertować sam SSD (dysk systemowy), HDD może zostać w MBR? Mam sporo danych na HDD a nie mam niczego co pomieści taką dużą zawartość,a obawiam się,że coś się popsuje przy konwertowaniu na GPT ;/ 

A to do tego jeszcze pytanie,jak stworzę punkt przywracania to nawet jak coś pójdzie nie tak (tracę jakieś dane) to dzięki punktowi przywracania to się naprawi? :)

Ref.

• 0

Spoiler

#4 damchmark

damchmark
  • Gaduła

• 271 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 21:35

Popsuć to ciężko bo i tak z dysku wszystko idzie się "kochać" dlatego robi się kopię. Jak już to nie punkt przywracania tylko obraz (.iso) aktualnego systemu. A czy hdd będzie współgrał to szczerze nie mam pojęcia. Ja bym na czas konwerski odłączył hdd i potem sprawdził i ewentualnie przywrócił system z obrazu.

• 1

#5 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4280 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 22:26   Najlepsza odpowiedź

Tu masz odpowiedź na swoją bolączkę http://answers.micro...eb0efdcc?page=2

• 1

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@ 5GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#6 patryk2103

patryk2103
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 22:47

Dzięki wielkie ;)

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: win, windows, 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych