Skocz do zawartości

Kompaktowy i wydajny smartfon z dobrym aparatem do


Recommended Posts

Witam.

  • mój budżet :około 1500 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Allegro, sklep stacjonarny, sklepy internetowe
  • nówka czy używka : nowy albo używka w dobrym stanie
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4",4,3" - max 4,7"
  • preferowany system mobilny : -
  • do czego będę używać urządzenia : zdjęcia, przeglądarka www, nawigacja
  • moje najważniejsze wymagania : płynność działania, mały rozmiar, dobre zdjęcia, wygoda obsługi jedną ręką.

 

 

Zamierzam zmienić wysłużonego już Galaxy Grand Prime na coś zdecydowanie mniejszego oraz z lepszym aparatem. Telefon głownie służy mi do dzwonienia, przeglądania internetu, sporadycznie potrzebuję zrobić dobre zdjęcie. Zależy mi by telefon płynnie działał, nie zacinał się i by można było płynnie przechodzić między oknami lub aplikacjami. Nie potrzebuję jakoś dużo pamięci, ponieważ używam 3-4 aplikacji. Nie gram i raczej nie słucham muzyki. Dobrze gdyby telefon miał LTE.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez zygardz
Link to post
Share on other sites

Generalnie bardzo mało jest dobrych telefonów w tym rozmiarze a jeszcze mniej z dobrym aparatem. Byłby Z3 compact ale aparat bez szału. Z5c wiele niedoróbek i też z aparatem.

Z apple to iphone 5s ale aparat też nie urywa 4 liter i w tej cenie raczej wersje tylko z 16gb wbudowanej pamięci bez możliwości rozbudowy więc lipa.

Z windowsa to Lumia 1020 ale jedynie używka jakaś. Wszystko jest już sporo większe.

Mimo wszystko Z3 compact

W okolicach tej ceny byłby do wyrwania Samsung Galaxy S6. 5.1 cala. Można obsługiwać jedną ręką. Świetny aparat.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Abonament na firmę, więc przy abonamencie za 129 zaproponowali mi 1129zł dopłaty. Ale mam wrażenie że wielkością ten telefon jest podobny do mojego Samsunga Galaxy GP tylko ma ciut mniejszy ekran. Ciekawi mnie ten SE, bo najbardziej pasowałoby mi kupić telefon oddzielenie to wtedy będę miał niższy abonament.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...