Skocz do zawartości

Problem z FPS w wiedzmin 3 dziki gon


Recommended Posts

Witam mam problem z dropami fps w wiedzminie z 60-35 na każdych ustawieniach graficznych czy by to nie było np. Wysokie albo niskie taki mam PC http://www.morele.net/inventory/info/cjQrdd/nic się nie przegrzewa ponieważ sprawdzam temperatury i na karcie jest max 53 stopnie a na procku 47 . prosze o pomoc może jakaś łatka lub mod by pomogła z góry dziękuje za pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

Zjedz rozdzielczością do 1600x900. Pomaga a nie wygląda sporo gorzej. Wyłącz też wyostrzanie w post procesach i włącz ssao. 

 

Gorzej, bo ta gra dławi się na 30 klatkach jak by to było 15. Na ps4 tak nie miałem. 

 

Zablokuj klatki na 60 dodatkowo. Nie potrzebujesz więcej. 

Edytowane przez MiK86
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dobra spróbuje i zaraz napisze czy to coś da 


Stary dziekuje ci Wystarczyło włączyć ssao rozdziałki zmieniać nie musze nie ma już dropów nadal nie wiem jak to działa że z wyłączonym ssao mam spadki a z włączonym nie no ale cóż działa jeszcze raz dziekuje za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Również mam problem z fps aczkolwiek w moim przypadku jest jeszcze gorzej. Program FRAPS fps pokazał wiedźmin 3 na niskich ustawieniach grafiki i niskich ustawieniach postprocesów generuje 8 - 10 FPS-ów. Ogólnie jestem laikiem w tych sprawach dopiero ten problem zainspirował mnie do podszkolenia się ;p

Mój sprzęt:

 

1. Dysk SSD ADATA SP900 128GB SATA3

2. Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V

3. Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

4. Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H, B85, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, GBLAN, mATX

5. Zasilacz SilentiumPC Vero L1 600W 80Plus

6. Procesor Intel Core i5-4590, 3.3GHz, 6MB,

7. Obudowa SilentiumPC Brutus M25 Pure Black

8. Karta graficzna AMD Radeon R9 290 X, 4096 MD RAM, 512 Bit

9. Windows 8.1 64 bit

 

Ostatnio wymieniałem kartę graficzna z Geforce GTX 960 na powyższą. Po zainstalowaniu nowej i najnowszych sterowników do niej gdy chce wejść w Ustawienia kart Radeon wyświetla się komunikat "Ustawienia karty Radeon są w tej chwili niedostępne. Podłącz kartę graficzną AMD i spróbuj ponownie." Oczywiście tak też zrobiłem - najpierw odinstalowałem sterowniki później odłączałem i podłączyłem jeszcze raz kartę (na wyłączonym kompie). Po podpięciu ponownym karty i zainstalowaniu sterowników dalej to samo.

 

Proszę o pomoc jak mogę rozwiązać problem z ustawieniami karty graficznej i jak mogę zwiększyć ilość fps-ów ewentualnie jak upgradować kompa.

Link to post
Share on other sites

gra nie może odpalić na integerze, bo jeśli Kolega ma podłączonego R9 290X do gniazda PCI-e, to musiałby specjalnie w biosie przestawić na IGPU i przepiąć kabel DVI do integery, raczej tego nie zrobił. Ja bym polecał zrobić kompletne czyszczenie sterowników i pozostałości po NV, do tego bym zrobił clear cmos

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...