Skocz do zawartości

Jakie słuchawki douszne do Ipod'a Nano Chromatic 4G?


Recommended Posts

Witam. Przymierzam sie do kupna nowych sluchawek do mojego Ipod'a. Problem twki w tym, ze nie wiem jakie wybrac sluchawki :| potrzebuje takich sluchawek aby uzyskac dobry czysty bass i oczywiscie musza byc przede wszystkim komfortowe dla uszu :) dysponuje kwota ok. £40 podam wam 2 linki do sklepow w ktorych dokonam zakupu Currys oraz PC_World mam nadzieje, ze pomozecie mi w wyborze sluchawek bo nie chcialbym kupic byle czego i mniej komfortowego. Z gory dzieki za pomoc :D Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do firmy, to mogę Ci polecić Sennheiser. Polecam Ci 'mój' model - OMX80 Sport. W tych sklepach ich nie ma, ale takie by były dobre: http://www.sennheiser.com.pl/index.php5 ... ct_id=2785 tylko, że błękitne :D Ta firma jest chyba najlepsza. Dwóch kolegów też ma słuchawki tej firmy i je sobie bardzo chwalimy. Nie ma wieśniackiego basu, tylko 'wyrafinowany', który idealnie nadaje rytm. Doskonale trzymają się uszu i są ładne :)

 

edit: spoko, te słuchawki są na prawdę bardzo fajne. zapomniałem napisać o tych swoich, że one mają takie coś za ucho, i dzięki temu nie wkładasz sobie do ucha, że aż boli, tylko zakładasz na nie - jest lepsze trzymanie i uszy w ogóle nie bolą, teraz kolega sobie kupił niby 'kull' Philipsy takie bomby na uszy, jak by chodził z hełmem xD a dźwięk jest gorszy niż w moich ^^

Link to post
Share on other sites

Co do firmy, to mogę Ci polecić Sennheiser. Polecam Ci 'mój' model - OMX80 Sport. W tych sklepach ich nie ma, ale takie by były dobre: http://www.sennheiser.com.pl/index.php5 ... ct_id=2785 tylko, że błękitne :D Ta firma jest chyba najlepsza. Dwóch kolegów też ma słuchawki tej firmy i je sobie bardzo chwalimy. Nie ma wieśniackiego basu, tylko 'wyrafinowany', który idealnie nadaje rytm. Doskonale trzymają się uszu i są ładne :)

Fajne sa te twoje sluchawki moze uda mi sie natkac na ten model co Ty masz :P gdyby mi sie nie udalo znalesc to skusilbym sie na ten model SENNHEISER CX300 II w razie by nie spelnialy moich wymagan to mam 14 dni na oddanie (wymiana lub zwrot pieniedzy) wiec nic nie trace na tym :P postaram sie w tygodniu skoczyc do sklepu po te sluchawki napewno napisze jak sie sprawuja ^^ Dzieki y0ddh4 za pomoc mam nadzieje ze to bedzie dobry wybor :D Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

@.daft

Dzisiaj jade do centrum to zobacze co maja ciekawego. Fajnie, ze mozna sobie je odsluchac przed kupnem :P zobacze moze kupie te SENNHEISER CX300 II albo znajde cos tanszego i rowniez atrakcyjnego :/ rozejrze sie tez za Apple In-Ear jak juz cos wybiore to dam znac :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...