Skocz do zawartości

Dark souls 3 Problemy ze zmianą ekwipunku bohatera


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sebas680,

Recommended Posts

Witam . Problem dotyczy zmiany ekwipunku . Polega na tym, że nie mogę korzystać ze znalezionych w trakcie gry przedmiotów, tzn, przewijać w trybie szybkim  czyli zbroi, bomb, noży do rzucania  itp.  Jedynie flakony estusa mogę używać. Trochę dziwne bo w instrukcji nic nie ma na ten  temat. Gram myszą i klawiaturą . W menu ekwipunku mogę jedynie przedmioty schować do kufra lub wyrzucić. nie mogę przypisać do szybkiego użycia w walce np . namierzyć przeciwnika i rzucić bombę zanim podbiegnie . Przy flakonie z estusem widoczna jest czerwona pieczęć , podobnie z elementami zbroi. W przypadku innych przedmiotów brak tej pieczęci . Pomocy bo bez takich ułatwień gra praktycznie nie do przejścia. Dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

@jarrino Szkoda, bo kiedy dać szansę tej grze, to można wsiąknąć. Ale oni nigdy nie słynęli z dobrych portów na PC. DS1 to była tragedia, bez modów nie dało się grać, DS2 trochę lepiej, ale dalej bez modów na M+K też grało się jak na cymbałkach. 

Myślałem, że nauczą się na błędach i do trzech razy sztuka, no ale jak widać - widocznie nie  :(

Link to post
Share on other sites

Gram drugi dzień ( 3 boss ) wszystko na maxa ( nie mam jakiegoś super sprzętu ) i szczerze sypała mi się gra ( swoją droga świetny benchmark stabilności grafiki ) z powodu OC grafy. Jak skorygowałem śmiga jak ta lala. Ciężko powiedzieć, że coś jest nie tak.

Śmieszne są komentarze o 50 " kraszach" w ciągu minuty lub gra jest zbyt ciężka z powodu słabego portu :OOO

Również stałe 60 FPS i ani grama mniej.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nie narzekam na jakąś słabą stabilność czy spadki fps , dropy czy inne przypadłości opisywane przez innych użytkowników. Mam stabilne 60 fps na najwyższych detalach gra sie nie wiesza i nie wywala do menu lub pulpitu. Na poziom trudności też nie narzekam, bo wiedziałem na co się piszę, ale dlaczego nie pomagać sobie w rozgrywce wyposażeniem które stworzone jest przez samych twórców gry? Po 19 wracam z pracy sprawdzę ten ekwipunek zgodnie z sugestiami z dark souls 2 może coś wymyślę. Dzięki za pomoc


Temat do zamknięcia.  Poradziłem sobie,  faktycznie próbowałem przypisywać  przedmioty z menu ekwipunku. Jeszcze raz dziękuję a w szczególności Renegate. Gra się naprawdę dobrze .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...