Skocz do zawartości

Gwarancja karty graficznej


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Vayson,

Recommended Posts

Witam, oddałem kartę graficzną XFX Radeon R9 280X na gwarancje i po długim oczekiwaniu dostałem maila, w którym znajduję się to: 

 

Szanowny Kliencie,
uprzejmie informuję, że do zwracanego towaru nie dołączono oryginału paragonu lub oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W związku z powyższym proszę o wypełnienie i zwrotne odesłanie oświadczenia, które zostało dodane do załącznika (widoczny w Informacji o danym zgłoszeniu po zalogowaniu się na stronie internetowej sklepu) jako skan/zdjęcie na adres email: *********************
Po otrzymaniu oświadczenia zostanie wystawiona korekta do paragonu oraz zwrócona należność na wskazany rachunek bankowy.

 

Dostałem do tego pdf, w którym znajdują się miejsca do wypełnienia. Tu pojawia się moje pytanie, gdyż reklamuję rzecz pierwszy raz i nie wiem czy zrobię to dobrze, a mianowicie mam wydrukować tego pdf, wypełnić wykropkowane pola (imię, adres, cena karty, nr RMA, powód nie dostarczenia paragonu, numer bankowy), zrobić zdjęcie lub skana wypełnionej kartki i wysłać im na maila?

 

Wnioskując, mam rozumieć, że dostanę z powrotem gotówkę? 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Odsyłając kartę na gwarancję, dodałeś odpowiednią informację w paczce? Pewnie odesłałeś sprzęt bez niczego i sklep potraktował to jako odstąpienie od umowy.

Przeczytałem dokładnie wymogi reklamacji i nie przypominam sobie, aby ktoś wymagał ode mnie paragonu. Kazali mi zgłosić produkt na stronie i później na paczce napisać numer RMA.

@Odświeżam i proszę o pomoc! 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Masz wszystko napisane.

Wypełniasz załącznik który dostałeś, robisz skan lub zdjęcie i odsyłasz na wskazany adres e-mail. 

Nie dostajesz gotówki tylko przelew na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy, który zamieściłeś w oświadczeniu. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz wszystko napisane.

Wypełniasz załącznik który dostałeś, robisz skan lub zdjęcie i odsyłasz na wskazany adres e-mail. 

Nie dostajesz gotówki tylko przelew na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy, który zamieściłeś w oświadczeniu. 

Dzięki, o tym myślałem, lecz wolałem się upewnić. 

Pozdrawiam! 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...