Skocz do zawartości

Wolfenstein The Old Blood tnie się na AMD R9 380 4G


Recommended Posts

Mam problem z grą Wolfenstein the old blood na karcie MSI R9 380 4G. Moja specyfikacja: I5 3470, 8 GB DDR3, WIndows 10, najnowsze sterowniki Crimson. Nie ważne czy gram na low czy na ultra gra się straszliwie tnie, wszystkie inne gry śmigają pięknie. Spadki z 60 klatek do 30 są bardzo widoczne i niemniej bardzo bolesne dla posiadacza przyzwoitego sprzętu.  Nie dość, że zmiana ustawień mało co zmienia, to w tej grze jeszcze bardzo mocno łamie się obraz, v- sync nie działa. Czy ma ktoś podobny problem albo jakąś radę?  Pisałem w tej kwestii do AMD i wyczyszczenie sterowników i wgranie ich od nowa nic nie dało. Dziwne, bo na YouTube widziałem, że ta gra działa płynnie na HD 7870 to czemu nagle na mocnejszej karcie R9 380 przewyższającej wymagania nie mogę grać płynnie? Czy GTX 960 też występuję podobny problem na Windows 10?

Link to post
Share on other sites

Mam to samo na R9 290. Próbowałem zaradzić na wiele sposobów i to wina driverów AMD jest. Co zabawne sterownik jeszcze z początku 2014 roku dołączony do mojej karty graficznej, który zainstalowałem z płyty dał radę i tam gra normalnie działała. Spróbuj wgrać dużo starsze sterowniki pod tą grę, zacznij np od omegi 14.12, lub jeszcze wcześniejszych

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...