Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Uszkodzona matryca w Lenovo? czy powinno być objęte gwarancją

lenovo serwis matryca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 crasher18h

crasher18h
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 05:29

Witam,

W niedawno zakupionym laptopie (3 miesiące temu)  Lenovo E31 zauważyłem 2 skazy na matrycy gdy ekran wyświetla czarny kolor. Podgląd na obrazku:

FJR0v5.jpg

Serwis Lenovo stwierdził że to wada mechaniczna która nie podlega gwarancji. Moje pytanie do Was, co to jest? martwe piksele? i czy to rzeczywiście jest wada mechaniczna czy jednak walczyć z serwisem Lenovo o naprawę gwarancyjną?

Dodam jeszcze ze skazy nie są widoczne gdy ekran jest wyłączony.

• 0

#2 steefler

steefler
  • Amator

• 63 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 21:54

Wygląda to trochę jak mechaniczna, nawet nie trochę. Walcz może coś wywalczysz mój brat się bujal z nimi 3 miechy i wywalczył całego laptopa ale trochę przy innej sprawie
  • 0

#3 reappearancelax

reappearancelax
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 22:51

Wygląda to trochę jak mechaniczna, nawet nie trochę. Walcz może coś wywalczysz mój brat się bujal z nimi 3 miechy i wywalczył całego laptopa ale trochę przy innej sprawie

Skoro skaz nie widac przy wylaczonym laptopie, to jednak chyba nie mechaniczna. Walcz, nie podawaj sie, pisz skargi gdzie sie tylko da. Nie masz nic do stracenia, a mozesz duzo zyskac:)

Użytkownik reappearancelax edytował ten post 09 kwiecień 2016 - 22:52

• 0

MSI GE62 6QF Apache Pro 001-HID4 15.6" GTX 970M 3GB / i7-6700HQ 2.6-3.5GHz / 512GB PCIe SSD + 1TB HDD / 16GB RAM / DVDRW+

#4 _Skipper_

_Skipper_
  • Maniak

• 6028 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 10:19

Wydaje mnie się, że takie uszkodzenie nie podlega gwarancji.

• 0

Ekspert działu: Notebooki, netbooki i palmtopy

Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lenovo, serwis, matryca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych