Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!

 

Od dłuższego czasu jestem posiadaczem telefonu Motorola Moto G drugiej generacji. Niestety jakiś czas temu upadł mi on i konieczna była wymiana digitizera i ekranu lcd(o dziwo, ekran przestał pracować, ale "szybka" się nie zbiła). Nie chcąc kupować nowego telefonu podjąłem decyzję o naprawie. Telefon został naprawiony chociaż po tym zabiegu czasami ma bardzo dziwne zachowanie. Czasami (nie jest to uwarunkowane porą dnia, zdarza się to losowo) ekran ma dziwną przypadłość, że nie wyświetla ekranu (dotyk pozostaje nadal, czuć 3 klawisze funkcyjne, mogę "po omacku" wyłączyć telefon). Wyłączenie i włączenie telefonu sprawia, że ekran odzyskuje sprawność. Kolejnym czasami łączącym się problemem z tym wcześniej opisanym jest grzanie się dolnego głośnika (nie wspominając o charakterystycznym "charczeniu" przy wydawaniu dźwięków). Czasami temperatura osiąga baaardzo wysoki poziom (nie da się utrzymać palca w miejscu głośnika ponieważ, zaczyna parzyć) i telefon potrafi się sam wyłączyć (co jest zrozumiałe, przegrzanie). Pytanie do Was, czy może to być usterka softu (po naprawie pojawiła się aktualizacja do Marshmallowa 6.0 jednak usterka pojawiała się we wcześniejszej wersji co by niestety sugerowało usterkę mechaniczną) czy coś np. z płytą główną. Serwis wymieniający ekran odpisał w mailu, że ich gwarancja obejmuje (3 miesięczna) element który został naprawiony. Z góry dziękuję za wszystkie porady.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...