Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Uniwersalny uchwyt do GoPro itd

uchwyt gopro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jureczek85

jureczek85
  • Amator

• 31 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 20:51

Siemka

Szukam jakiegoś uniwersalnego uchwytu do kamerki gopro i czasami smartfona. Fajnie jakby to był system który można używać i tu i tu - przez np przejściówki. Trafiłem na taki model http://www.sferis.pl...0786102693.html, czy to zdaje egzamin? Używacie coś podobnego w swoich nagraniach - opłaca sie kupowac?:)

• 0

#2 gotrekgurnison

gotrekgurnison
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 00:22

Widziałem już recenzje że niby cena że można tańsze owszem ale tu masz solidne wykonanie i chwytne nóżki co widać na linku ze sferis.

• 0

#3 jureczek85

jureczek85
  • Autor tematu
  • Amator

• 31 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 21:43

Czy sferis czy komptronik czy allegro nie ma dla mnie znaczenia, link był przykładowy. Opinie nt tych akcesoriów xSories są całkiem niezłe takze chyba zamówie na próbe - zawsze można zwrócić :P

• 0

#4 gotrekgurnison

gotrekgurnison
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 00:22

On jest uniwersalny tylko do go pro czy do aparatów też się nada?

• 0

#5 jureczek85

jureczek85
  • Autor tematu
  • Amator

• 31 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 20:24

Do każdego aparatu z gwintem 1/4", dodatkowo można dokupić Pholder który pozwala trzymać w tym smartfona, ale z tego co widziałem w sklepach jest juz raczej niedostępny, przynajmniej jak byłem w sferis to już nie mieli.

• 0

#6 gotrekgurnison

gotrekgurnison
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 22:47

Ha teraz pytanie jaki ja mam gwint w samsungowym aparacie .,stary sony miał identyczny. Ten 1/4 jest raczej dość mocno uniwersalny?

• 0

#7 Deathstar

Deathstar
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Ruda Śląska
  • 3DMark 06:27115

Napisano 01 kwiecień 2016 - 14:47

Tak, to jest standard już od bardzo dawna, zdaje się że nawet zenity taki mialy
  • 0

#8 jureczek85

jureczek85
  • Autor tematu
  • Amator

• 31 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:53

Ogólnie po dłuższej zabawie tym sprzętem pozostaje mi go polecić. Możliwość chwytania się różnych przedmiotów i nagrywania ujęć które wcześniej były niemożliwe dają kozackie efekty. Cena może początkowo odstraszać, ale co tanie to drogie - kumpel kupił tanią chińszczyzną i mu spadło ze słupka - efekt rozbity ekran GoPro....

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uchwyt, gopro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych