Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z przyciskami SS Rival 100

Rival 100 Myszka Csgo Przyciski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marabin

Marabin
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 20:32

Witam. Od paru miesięcy posiadam tę myszkę i jestem z niej ogólnie zadowolony,jednak kiedy ją kupiłem w komputroniku to czasem lewy i prawy przycisk czasem się zmulały, w sensie kliknąłem je ale nie było żadnej reakcji na monitorze czy w grze. Po czasie to przeszło jednak ostatnio problem znów powrócił i trzyma się do teraz. Wiecie może z czego to wynika/jak to naprawić? I czy sklep w razie czego przyjął by to pod ewentualną gwarancję/zwrot? Dodam że myszka od nowości ani razu nie spadła i nic jej się nie stało kabla też niczym nie przyciąłem, nie pociągnąłem go ani nie przygniotłem.
  • 0

#2 nokia567

nokia567
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 12:29

Mam ten sam problem! kupiłem wczoraj Rivala 100 i prawy przycisk myszy czasami mi nie łapie, o ile przy przeglądaniu internetu mi to nie przeszkadza to grając w jakiegoś shootera jest to strasznie irytujące.

Rozwiązałeś jakoś problem?

Ciekawa sprawa....wyłączyłem oświetlenie myszki i problem chyba zniknął..... sprawdź u siebie czy ci to pomoże bo ja już zgłupiałem.

Użytkownik nokia567 edytował ten post 03 kwiecień 2016 - 12:42

• 0

#3 Tycha

Tycha
  • Miłośnik kosiarek

• 4737 postów
  • Miejscowość:3City

Napisano 03 kwiecień 2016 - 13:42

Raczej jedno nie ma nic do drugiego.

• 0

Education is important, but racing is importanter.

#4 somgorsi

somgorsi
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 22:58

Problem potwierdzony. Wydaje mi się to problemem z software.Mam nową myszka pracuje na ss engine 3 i problem występuje z podświetleniem, a dokładniej z opcjami colorshift i multicolor. Reszta podświetleń działa bez zarzutu.

Dzięki Nokia za zauważenie kiedy występuje ten ten problem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rival, 100, Myszka, Csgo, Przyciski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych