Skocz do zawartości

Drukarka za ok. 200 zł


Recommended Posts

kup pierwszą lepszą drukarkę laserową na allegro lub w sklepie - coś za ok 200 zł na 100% znajdziesz

 

Pierwsza z brzegu: Ricoh SP 112 i nie żebym taką miał ale 2 lata gwarancji przy 20 stronach miesięcznie to masz święty spokój na minimum czas gwarancji. Mała (jak na drukarkę laserową), tania bo to nic nie zaschnie (nie trzeba wymieniać potem całego kartridża). Jeśli szukasz ultra-małej drukarki to są takie ale na pewno nie tanie i nie tanie w eksploatacji no i tylko na tusz...

 

Ewentualnie zostają używki ale trzeba liczyć się z zalewaniem i wymianą głowicy bo sprawnej nikt nie sprzeda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak na te wymagania jakie podałeś to raczej sprawa tonera nie ma kompletnie znaczenia chyba że masz zamiar drukować czarne kartki. 20 stron miesięcznie (druk pisma) to jeden toner na 2 lata spokojnie a po 2 latach zamiast tonera kupisz lepszą drukarkę w tej samej cenie (jeśli się skończy toner albo sama drukarka zepsuje się po gwarancji).

 

Bierz najtańszą + najmniejszą i tyle w temacie.

Ja mam używkę "no-name" za 120 zł od 3 lat i tonera nie napełniałem - nadal pięknie drukuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widziałem u kolegi drukarkę marki Xerox

Dokładnie taką:
http://www.morele.net/drukarka-laserowa-xerox-phaser-3020b-3020v-bi-649155/

 

Jest troche ponad twój budżet ale ma wi-fi tzn bezprzewodowa komunikacja.

Do tego zamiennik z tego co kolega mi mówił to zamiennik kosztuje około 100-120zł.

Link to post
Share on other sites

Do Xeroxów zamienniki są bardzo wydajne, do mojego dawnego Xeroxa zawsze kupowałem z dobretonery.pl i toner starczał na bardzo długo, chyba około 1500 stron miał wydajność, ceny nie były duże, tym bardziej, że toner starczał na około rok czasu przy w miarę częstym druku. Jeżeli szukasz drukarki z wifi to trudno będzie do 200zł znaleźć, aczkolwiek myślę, że jest to możliwe. Wifi w drukarce jest bardzo przydatne, nie warto oszczędzać kilkanaście zł i kupować drukarkę bez tej przydatnej funkcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...