Skocz do zawartości

Świeża instalacja UPC kiedy uruchomią możliwość zamówienia usług?


Recommended Posts

U mnie w budynku od lat było wyłącznie okablowanie Orange/TPSA, starego typu pozwalające na max 10Mb/s. Nie było żadnych innych alternatyw w postaci telewizji kablowych. Jednak w budynku obok od lat jest UPC.
W tym roku założyli okablowanie w tym budynku, prawdopodobnie UPC. Robotnicy twierdzą że to UPC, jednak nie są to standardowe skrzynki UPC, jedynie pudełko z napisem TV-Tel-Net wtopione w ścianę, więc nie ma pewności czy to jest UPC. Sygnał nie jest puszczony więc nie da się zamówić usług, Instalacja tego okablowania została zakończona. Jednak z BOK czy to przez net, czy przez www czy od przedstawicieli nie da się dowiedzieć kiedy to może być dostępne.

 

Jest jakiś kanał w którym można się dowiedzieć kiedy to może być dostępne dla mnie do złożenia zamówienia?

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci z doświadczenia, UPC samo zglosi sie jak to tylko bedzie mozliwe. Albo przysla do was przedstawicieli handlowych, albo zaczna spamowac ulotkami. Wiec nie przedluzaj umowy w TP. Ile to moze potrwac? Roznie. Czasem na przestrzeni tygodni sprawa sie rozegra, a czasami i pol roku moze minac. Wszystko zalezy czy maja juz caly sprzet i wszystkie niezbedne pozwolenia. I wierz mi, nie ma sensu dzwonic, chodzic do biura itp. Nie beda wiedzieli kiedy to ruszy. Czasami monterzy cos wiedza, ale tez watpliwe, bo czesto maja za zadanie podlaczyc cos a nie wiedza kiedy calosc inwestycji ruszy. Mam nadzieje ze pomoglem :-)

Link to post
Share on other sites

Mam umowę bez okresową w Netii i taką samą chcę podpisać z UPC, bo akurat mają taką ofertę.

Kable zostały już położone i już nikt nic przy tym nie grzebie, a sąsiedni budynek ma okablowanie od lat, więc dużo roboty z tym nie powinno być. Ogarnęli to w kilka dni. A jak kładli te kable to już musieli mieć pozwolenie na położenie instalacji, bo ktoś jednak za to płacił:).

Ulotki to słabe źródło;) albo nie będzie nic albo raz na ruski rok. A listw nie ma, to jest w ścianach to i naklejek niema:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...