Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Używając dziś w pracy laptopa Samsung N130 do puszczania muzyki, jakimś sposobem popsułem klawiaturę. :(  Puściłem playliste z youtube'a i odstawiłem laptopa (klawiatura działała bez zarzutu), później chcąc zmienić utwór klawiatura przestała działać. Laptop leżał na suchej półce i na klawiaturze leżał kabel od zasilacza. Klawiatura nie była nigdy zalana.
Próbując samemu naprawić problem zresetowałem laptopa - problem dalej występuje.

Stres testem (losowe naciskanie klawiszy) doszedłem do momentu gdy w notatniku mniejwięcej co drugie kliknięcie byle jakiego klawisza wpisywało "/".

Kontynuując stres test udało mi się wpisać pare liczb, zarówno jak przez niektóre klawisze numeryczne jak i klawiszów z literami.

Dalej katując klawiaturę utknąłem w momencie, gdy nie mogę już niczego napisać, a jedynym reagującym klawiszem było "a" które zmniejszało jasność ekranu... lub też jakiś inny klawisz, który blokował touchpad.

Podczas ekranu ładowania próbowałem włączyć bios, ale komputer nie widział spamu F2 :(

W panelu sterowania widać klawiaturę "Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2" ze sterownikiem w wersji 2.1.2600.5512. Próbowałem przywrócić sterownik, ale dostałem komunikat że nie wykonano kopii zapasowej plików.

 

Próbowałem także:

- podpinać inną klawiaturę pod usb - także nie działa

- uruchomiałem laptop bez baterii - także nie działa 

- terapii wstrząsowej... nie oceniajcie mnie... (nie pomogło)

 

Proszę pomóżcie!  :cry: 

 

Specyfikacja Laptopa:

Laptop: Samsung N130

System: Windows XP Home Edition SP3

Intel Atom CPU 1,60 GHz

1GB RAM


Już rozwiązałem problem, klawiatura do wymiany :( 
Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Fantom95
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...