Skocz do zawartości

Dual Sim za max. 2000 zł


Recommended Posts

Cześć,

 

szukam telefonu Dual Sim w cenie max. 2000 zł (koniecznie faktura VAT).

Podstawowe cechy, na których mi zależy:

  • najmniejszy możliwy rozmiar (Z3 Compact to dla mnie ideał, ale nie udało mi się znaleźć czegoś o podobnych gabarytach w Dual Simie);
  • czas pracy na baterii (telefon używany głównie do pracy i nie zawsze mam możliwość jego doładowania, dlatego powinien spokojnie wytrzymywać 1 dzień, a najlepiej dłużej);
  • niezły aparat i miejsce na zdjęcia (32GB wbudowane lub możliwość rozszerzenia kartą SD);
  • w gry nie gram, telefon głównie do pracy + internet, youtube itp.
  • powinien posłużyć przez następne 2 lata.
 

Niestety nie znalazłem zbyt dużej liczby dostępnych w Polsce telefonów na Dualu. Wstępnie wytypowałem poniższe modele:

  • Honor 7
  • Honor 7 Premium
  • Z3 Dual
  • Z3+ Dual
  • Mi4c
 

Najbardziej skłaniam się ku Z3+ Dual, ale boję się przegrzewania Snapdragona 810. Honor 7 też mi się podoba, ale ze względu na 16GB pamięci, musiałbym brać wersję Premium która kosztuje już 1900 zł (trochę dużo jak na Kirina 935) i nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nastawiłem się wcześniej na Mi5, ale widzę że jego cena przekracza 2000, plus są kłopoty z dostępnością i wsparciem w PL.

 

Który z nich będzie wg. Was najlepszym wyborem?

Czy macie jakieś inne propozycje (jeżeli coś ma się pojawić w niedługim czasie, to jestem w stanie poczekać 1-2 miesiące)?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Przemek

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...