Skocz do zawartości

tv 49-50cali do 2500zl


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Feere,

Recommended Posts

Im dluzej siedze i czytam opinie itp tym bardziej jestem niezdecydowany...

 

poczatkowo chciałem
LG 49UF640V  lub LG 49UF680V, z tego wyboru wybralem 640V gdyz ma podswietlanie matrycy direct, no i 100Hz matryce, 680V natomiast Edge, z tego co zrozumialem to Direct jest lepsze, po przeczytaniu roznicy, pozniej znalazlem opisy ze tv 4k to bez sensu kupowac tak jak to ma miejsce w przypadku 3d, wiec ponownie poszukiwania Full HD no i tu nie mam pojecia co wybrac, jakos nie jestem przekonany do androida na TV, tv ma miec smart, filmly beda wlaczane z laptopa badz komputera podlaczenie przed hdmi + jakis dekoder polsatu czy jakies inne to musza byc 2 hdmi, nagrywanie na pendrive mnie nie interesuje, 3d tym bardziej nie interesuje bo nie bede uzywal, dlatego tez wybralem model rowniez LG, 49LF631V, gdyz webos2 jakos czesto pozytywnie o nim pisza

 

co o tym sadzicie? jakies inne propozycje? budżet to chciałbym sie zmiescic w 2500zł + - w razie co te 200-300 moglbym do rzucić jesli bedzie warto

Link to post
Share on other sites

Ma jeden z lepszych smartów, sam kupiłem go w poniedziałek i chwale go sobie, jakość obrazu świetna internet hula.

Ustawiałem go stąd https://reviews.lcdtvbuyingguide.com/samsung-lcd-tv/samsung-h6400-picture-settings.html+ kilka moich opcji. A 3D też nie używam raz włączyłem żeby zobaczyć jak działa :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

i jak działa te 3D u ciebie? U mnie jest starszny crosstalk
Jak dla mnie jest ok, ale wydaje mi się że obraz migocze. I tak będę używał tego okazjonalnie więc nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie :)

 

 

a co powiecie o tym tv  LG55LF631v Troche wyszedlem poza budżet ale powinienem tez byc zadowolony, no i gdzies wyczytalem ze matryca 100Hz jest
Ten będzie lepszy http://www.agito.pl/telewizor-55-led-lg-full-hd-smart-tv-55lf652v/pd/D1QKVMBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=11624129 
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

LG55LF631v jest na 100% na matrycy 50 Hz. Z LG w tej cenie to tylko LF652V.

 

Jak nie potrzebne ci 3D to bierz Samsunga J6200. Jest to następca modelu H6400. W obu modelach obraz na tym samym wysokim poziomie. W J6200 brak 3D i dodatkowego pilota ale za to masz nowy system TIZEN który wg mojej opini jest lepszy i w dodatku będzie dłużej wspierany przez Samsunga.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...