Skocz do zawartości

Problem Zowie FK1


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jokeshyy,

Recommended Posts

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem myszki Zowie FK1, odkąd na niej gram na początku miałem kolorową podkładke Nostromo i miałem problem z myszka, a dokładnie sensorem. W trakcie gry w cs:go przy ruchach myszką czasami sensor - celownik uciekał na milimetry w różne strony(oglądajacy by pewnie tego nie zauważył, ale jak trzymasz reke na myszce i grasz to to czujesz), grać sie dało, ale nie w pełni precyzyjnie tak na 100%. Myślałem, że problem tkwi w "kolorowej podkładce", wiec czytałem różne fora jaka podkładka była by najlepsza pod Zowie FK1, kupiłem Roccat Taito. Ale problem wystepuje nadal, może ktoś zna rozwiązanie na ten temat, dodam, że gram na laptopie :P 400 dpi, 6/11, w grze 1.7, lodu nigdy nie zmieniałem i ,że z porzednią myszka tak nie miałem, a było ona gorsza - a4tech z sensorem 3060, pomocy.

Edytowane przez jokeshyy
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Musze dopisać, że jak podłączam myszke kinzu v3 do mojego laptopa (pożyczyłem od kolegi na chwile, też nowa myszka, to mam tak samo jak na zowie), może jakies sterowniki lub ustawienia mam złe czy coś w tym stylu? Bo watpie, żeby zowie mi dostarczyło wadliwą myszke na dodatek tam samo mam z kinzuv3.

Link to post
Share on other sites

Dołącze sie. Otóż dzis grając w csgo nagle myszka zowie fk2 stanęła w miejscu i koniec. Nie działa sensor?

 

Działają przyciski i scroll , świeci sie lampka dpi, próbowałem ja przepinac na inne usb czy komputery nadal to samo, nie próbowałem na innej podkładce bo mam tylko qck+, na biurku nigdy nie dzialała, nue sprawdziłem na kartce papieru. Próbowałem zmianę lodu itp ale nic nie daje, do gwarancji wystaczy dowód zakupu? Nie mam pudełka :/ co robić ? :/

Link to post
Share on other sites

Jak podepną pod swojego kompa, a tam działa normalnie to Ci odeślą starą... jak z kinu jest tak samo to ewidentnie coś z laptopem jest nie tak., trzeba było dać koledze Fk, żeby zobaczył jak u niego działa.

Link to post
Share on other sites

Mój problem został rozwiązany, MouseFix pomógł :) wkońcu po 3k goidznach moge pograć normalnie w cs go :D boo zawsze miałem jakies problemy techniczne i grałem dla rozrywki teraz można cos zaawansowanego pograć ;D

Edytowane przez jokeshyy
Link to post
Share on other sites
Gość przem33k

Praca sensora to czysto hardware'owa kwestia i nie ma nic wspólnego z MouseFixem, który służy jedynie do wyłączenia akceleracji w grach, które wymuszają tą Windowsową, a Ty grasz w CS:GO, w którym jest Raw Input, ale skoro dzięki placebo czujesz się lepiej to niech tak zostanie. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...