Skocz do zawartości

Karta graficzna MSI GTX 970 czy MSI Radeon R9 390X


Recommended Posts

Mam problem mianowicie nie umiem dokonać wyboru miedzy gtx 970msi a r9 390x msi  :(  Miałem nie łapać się za r9 390x ,ale kusi aktualna cena  (1699zł spadła) podobno ma więcej fps wiecej vram 8 GB poza tym miałem już do czynienia z kartami Radeona i nie są to dobre wspomnienia np r9 280x :/  typu spadki fps ,grzanie, głośność itp .Według pomiarów fps w poszczególnych grach wygrywa r9 390X ,ale jego kultura pracy jest gorsza  podobno nie jest tragiczna , więc nie wiem co robić obawiam się o grzanie tej kary , spadki  fps , głośność itp. Proszę doradźcie co wybrać może ktoś już miał takie karty z góry dziękuje za odpowiedź  :)

Edytowane przez BLkizz
Link to post
Share on other sites

Zauważ, że w niektórych grach r9 390X jest wydajniejsza od gtx980.

Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy gtx970 a r9 390x, to jest chyba oczywisty.

Wybierz kartę od MSI lub SAPPHIRE a będziesz zadowolony. Chłodzenie Gigabyte też nie jest takie złe jak co niektórzy piszą. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zauważ, że w niektórych grach r9 390X jest wydajniejsza od gtx980.

Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy gtx970 a r9 390x, to jest chyba oczywisty.

Wybierz kartę od MSI lub SAPPHIRE a będziesz zadowolony. Chłodzenie Gigabyte też nie jest takie złe jak co niektórzy piszą. 

a o ile stopni chlodzenie sapphire jest chlodniejsze od takiego msi ? i czy sapphire jest glosniejsze od msi jezeli tak to w duzym czy mniejszym stopniu ? 

Link to post
Share on other sites

Ja mam r9 390 od msi  karta całkiem przyzwoicie się podkręca i przy tym nie jest jakoś bardzo głośna i gorąca , oc na poziomie 1180mhz i 6700mhz dla pamięci , saphire  kręci się lepiej i jest trochę chłodniejszy u mnie jeżeli karta jest na stockowych zegarach  temp nie przekracza 70 stopni    po maksymalnym oc temp wzrasta do 81 stopni więcej nigdy nie zauważyłem  w grach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...