Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

sam monitor ma 14 ms opoznienia wiec warto czy nie ?
 

Jeśli faktycznie ma 14ms, to nie warto.

Rozumiem, że różnica między mitycznym 1ms, a 5ms może być niezauważalna dla większości użytkowników, to 14ms jest lekką przesadą ^^
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli faktycznie ma 14ms, to nie warto.

 

Rozumiem, że różnica między mitycznym 1ms, a 5ms może być niezauważalna dla większości użytkowników, to 14ms jest lekką przesadą ^^

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad. Pokaz mi 1ms realnie to pogadamy. Opoznienie do okolo 16ms jest praktycznie niezauwazalne dla 99,9% uzytkownikow.

 

 

 

Ogolnie kupowanie monitora patrzac na czas reakcji jest slabym pomyslem. Patrzy sie na palete barw jaka dany monitor potrafi wyswietlic, fjuczery takie jak low blue light, tryb czytania etc., katy widzenia, wykonanie, elektronike. Lepiej skupic sie na  profesjonalnych recenzjach uwzgledniajac strony takie jak:

 

prad.de

tftcentral.co.uk

@Kacpero

 

Jak mozesz lekko naciagnac budżet to zobacz sobie ten model:

 

http://www.morele.net/monitor-aoc-i2269vwm-579266/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

czas reakcji też ma znaczenie, dla graczy całkiem spore, tylko ustalcie czy

posługujecie się gtg czy btb, jeśli gtg to jakie to przejścia? ile ich jest? ile pomiarów? i tu wychodzi kompletny bezsens porównywania czegokolwiek, bo takich danych nie ma, każda firma robi po swojemu i nie dzieli się niczym poza wynikiem

 

nawet btb też nie jest jakimś idealnym rozwiązaniem, bo nic mówi poza całkowitym czasem wzniesienia się i opadnięcia piksela, która to wartość na dobrą sprawę gó**o reprezentuje, bo przekręcając overdrive można czasy skrócić tylko na ekranie będziemy ogląda taki tailing, że witki opadają

 

tu macie zagadnienie, metodologię i graficzny wynik, z którego coś wynika, a nie będziecie się spierać o gównowarte cyferki z metryczki

http://www.tftcentral.co.uk/articles/response_time.htm

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nie wprowadzaj ludzi w blad. Pokaz mi 1ms realnie to pogadamy.

 

 

Zanim zaczniesz zarzucać mi wprowadzanie w błąd, naucz czytać się ze zrozumieniem:

 

 

 

 

mitycznym 1ms

 

 

czas reakcji też ma znaczenie, dla graczy całkiem spore

 

 

Dokładnie.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up tez sie nad tym zastanawialem ale nwm czy dam rade 

 

Z tego co wywnioskowałem z Twojego innego tematu, to składasz przy okazji komputer.

 

Złóż komputer i przyjdz wtedy z budżetem który masz realnie, bo widzę, że tak sobie tylko zakładamy teraz te 500zł że je masz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...