Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 100 zł + pieniądze na podkładkę


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Tracer Nexus RF


§  Jaką masz obecnie podkładkę: zwykłą z chińczyka, ale planuje kupić nową pod nową myszkę


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: dpi nie gra znaczenia, reguluję ew. w windowsie lub grze, jestem raczej medium sensem


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 20 cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): RPG, strzelanki, ostatnio głównie CS GO


§  Ile przycisków używasz w myszce: 3-6


§  Chwyt: palm/claw grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 na boku, 1 na lpm, 1 na ppm, 2 na prawym boku


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:12,5 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: chcę zamienić mysz na coś porządnego, a przy okazji mam chętnych na starą


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):wolałbym symetryczną lub tylko lekko profilowaną, ale jestem otwarty na inne :D


 


podobają mi się A4techy V8M, A90 i seria terminator TL,  razer abyssus, rival 100,  ale czy nie będzie za mały i czy warto dopłacać


 


zależy mi na braku akceleracji i żeby mysz nie rozpadła się po roku chociaż :D


Edytowane przez TheAduk
Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz brać A90, dobrze wykonana myszka, trzbea tylko pamiętać że dpi do 1000 działa naprawdę dobrze. 500Hz najlepiej ustawić. Nie ma sensu płacić za Rivala 100... to trochę przereklamowana myszka, lepiej chyba już wziąć CM Storm Alcor w tej cenie, lub tego natec GX75....

a i do tego sprawdz czy masz dobrą podkładkę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...