Skocz do zawartości

Zestaw PC głownie pod CS:GO [3000-3500zl]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

Witajcie!

 

Chciałbym złożyć sprzęt do CS:GO, którego koszt znalazł by się w przedziale 3 k - 3,5 k zł.

CS, cs'em komputera potrzebuje również do prac biurowych, trochę grafiki, jak i oderwania się od CS'a i pogranie w inne gry. Nie gram na full detalach ale z drugiej strony lubię też dobrą jakość :)

  • Zastosowanie komputera : Counter Strike GO + inne, biuro
  • Maksymalna kwota :  3000-3500 złoty
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : miesiąc - dwa
  • Których części potrzebuję :  Buda
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Jak najbardziej tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Samsung 21,5" LED S22B370B
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/mgDeG1/

 

Nie wybrałem dysku bo tak naprawdę nie wiem jaki wybrać. Zdobyć mogę jakiś 500GB SATA z przed 4 lat(nie podam modelu bo sam nie wiem co przyniesie dzień) ale czy taki nie sprawdzony/przestarzały dysk nie zaszkodzi dla tego zestawu ?

 

Widziałem http://forum.benchmark.pl/topic/208401-komputer-3000-3300-counter-strike-global-offensive/

ten temat, widziałem też rozmowę o radkach czy innych modach gtx960.

Głownie liczę na porady co zmienić, co przepłacam, a do czego mógłbym dodać. Limit jaki jest taki jaki jest, wiadomo jak się uda na raty to 200 zł nie zrobi dużej różnicy, a poprawić zestaw może :)

Z góry dziękuję za zainteresowanie i ewentualne porady!
Vinny,

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Wygląda to całkiem dobrze. Mobo zmień na tańszego MSI Z170 G43. Będziesz 100 zł do przodu. Można dopłacić do lepszej obudowy M35. Możesz też zejść z GPU na GTX 750 Ti / GTX 950. Pod CS:GO spokojnie wystarczy. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...