Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam-poszukuję słuchawek nausznych do grania.Kompletnie się na tym nie znam,nie wiem które są dobre a które nie,nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie.Z 99% prawdopodobieństwem kupię to co mi polecicie bez jakiegoś większego wgłębiania się w temat więc proszę o podanie konkretnego modelu.Budżet niewielki-70-120 zł.Gram najczęściej w FPSy,jedyny wymóg to wygoda-moje supermarketowe słuchawki po ok 20 min użytkowania powodowały ból głowy (za mocno mnie uciskały)-dziękuję za pomoc! 

Link to post
Share on other sites

Edit:

Zapomniałem doprecyzować-zależy mi na słuchawkach z mikrofonem!

Z mikrofonem ciężko będzie w takim budżecie, ja poleciłbym te superluxy hd 681 za 80 złotych i do tego mikrofon zalman zm-mic1

 

Po prostu jakieś w miarę dobre słuchawki z mikrofonem od 150/200 złotych się zaczynają dopiero.

Edytowane przez kgakghojuks
Link to post
Share on other sites

tu masz cała playliste testów słuchawek dla graczy 

.........

Np te są w twoim zakresie cenowym:

.........

 

wklejanie tej listy to działanie na szkodę przeglądających forum.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

tu masz cała playliste testów słuchawek dla graczy

....

Np te są w twoim zakresie cenowym:

....

Nawet nie odpalam tego filmiku bierz manele do worka i wymarsz do innej piaskowincy

 

I nie polecaj ludzia szmelcu

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Edit:

Zapomniałem doprecyzować-zależy mi na słuchawkach z mikrofonem!

Słuchawki z mikrofonem to inaczej headset. Headsety są tworzone przeważnie do rozmów, jest to sprzęt specjalistyczny, takowy jest przeważnie droższy niż osobno słuchawki i mikrofon, a przynajmniej jeśli chcesz mieć podobną jakość (obu sprzętów - słuchawek i mikrofonu).

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Nawet nie odpalam tego filmiku bierz manele do worka i wymarsz do innej piaskowincy

 

I nie polecaj ludzia szmelcu

Ja podałem dwa linki do zbioru testów różnych headsetów od najtańszych po stosunkowo drogie. zwolay prosił o propozycje do 120zł więc wkleiłem link do recenzji sprzętu w tym przedziale cenowym. Nic nikomu nie polecam bo nie mam takich słuchawek. Wiem natomiast że autor tych testów rzetelnie recenzuje sprzęt więc pozwoliłem sobie wkleić linka do jego kanału. I o co tyle krzyku. Albo może inaczej wiesz jak ten sprzęt gra, kupiłeś te słuchawki i rozpadły ci się po miesiącu że możesz je z czystym sumieniem nazwać śmieciem a normalną recenzje nazwać wciskaniem szmelcu? Zaparz sobie melisy człowieku, wrzuć na luz i przestań pokrzykiwać na ludzi bez powodu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Albo może inaczej wiesz jak ten sprzęt gra, kupiłeś te słuchawki i rozpadły ci się po miesiącu że możesz je z czystym sumieniem nazwać śmieciem a normalną recenzje nazwać wciskaniem szmelcu? Zaparz sobie melisy człowieku, wrzuć na luz i przestań pokrzykiwać na ludzi bez powodu.

Tak ze po

1. Sam przyznaje że nic z tego nie słuchałes.

2.zetelna recenzja proszę cię Fex w sygnaturce ma rzetelna recenzje hedsetu gamingowych poczytaj jak to powinno wygladac

3. Miałem 3D Tactic reage w których po 2 tygodniach padło gniazdo USB po 2 miesiącach uchwyt przy suwaku trzymającym lewa muszle pękł podczas zakładania słuchawek ma głowę po kolejnym miesiącu dołączył do niego drugi po około 6miesiacach pady skuropodobne zaczęły pękać.

4. Słuchałem paru zestawów i te które grają tak żeby się dało tego słychać przez dłuższy czas i wydają z siebie prawidłowe dźwięki można policzyć na palcach jednej ręki.

5. Strzelam bez oglądania że w tych filmikach jest pewnie 0 informacji o dźwięku a większość o wygodzie i wyglądzie i o tym że świecą na różne kolory

6. Większość słuchawek gamingowych to szmelc szrot kupione u Chińczyków badziewie za 5$ w Europie z naklejka for gamer sprzedawane jest za 50$

 

 

Tak ze chłopaku obudź się z obłudy pijarowcow przestań słuchać ludzi którzy mówią o czymś o czym nie mają pojęcia

I przestań ludzia polecać szmelc bo dla niektórych te 150zl to jakiś znaczny pieniądz na który musieli albo ciężko pracować albo wiele się wyrzec i jak ktoś chce za to coś kupić to niech kupi coś z czego będę zadowolony i będzie to najlepszym towarem który mógł wybrać.

 

A tobie rzecze na koniec żebyś miał mozliwość założenia na głowę dobrych słuchawek i przekonania się jak słuchawki powinny grać (nie ten szmelc którym chadluja w marketach)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Znów doradzają osoby, które nie mają żadnego doświadczenia ze sprzętem audio? To się chyba nie zmieni.

 

Ja dam tylko jedną radę, jeśli zamierzasz kupić gejmingowe słuchawki marki:

- Razer

- Logitech

- SteelSeries

- Roccat

- Natec

- Plantronics

- Tracer

- Creative

oraz im podobnych producentów, to lepiej oddaj pieniądze na jakiś cel charytatywny. Wspieranie wymienionych marek, które jawnie oszukują ludzi pustymi sloganami i obiecują niezrównany dźwięk postrzegam jako zwykłą niekompetencję lub po prostu brak jakiejkolwiek świadomości tego, co się dzieje na rynku słuchawek "dla graczy".

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@bleck55

ad 2)Nie wiem kto to jest Fex i nie widziałem co ma w sygnaturze jak chcesz mi podać link do jakiejś recenzji to go podaj a nie pisz takich nic nie wnoszących tekstów

ad 3) Na podstawie tego że Creative Sound Blaster Tactic3D Rage były kiepskiej jakości, wyciągasz wniosek ze produkt firmy Hama też będzie słabej jakości - brawo 5 punktów za logikę 

ad 5)Pudło to normalna poprawna recenzja z opisem jakości wykonania, użytych materiałów,  wygody noszenia, jakości brzmienia w rożnych rodzajach muzyki i grach, jak również autor dodał test mikrofonu -jednym słowem oceniłeś książkę nawet nie po okładce tylko właściwie nie wiem po czym. Chyba po tym w jakiej dzielnicy znajduje się księgarnia (czyt. skoro to recka na YT to musi być słabej jakości) 

ad 6) I co to ma wspólnego z tym konkretnym modelem? 

"Tak ze chłopaku obudź się z obłudy pijarowcow przestań słuchać ludzi którzy mówią o czymś o czym nie mają pojęcia

I przestań ludzia polecać szmelc bo dla niektórych te 150zl to jakiś znaczny pieniądz na który musieli albo ciężko pracować albo wiele się wyrzec i jak ktoś chce za to coś kupić to niech kupi coś z czego będę zadowolony i będzie to najlepszym towarem który mógł wybrać. " po raz kolejny w cenie 70-120zł ciężko jest o dobrej jakości sprzęt ale jeżeli pytający dysponuje takim budżetem to podałem mu propozycje słuchawek mniej znanej firmy które recenzent (którego kanał śledzę od dość dawna i do którego nie mam zastrzeżeń merytorycznych) ocenił jako przyzwoite i warte swojej ceny (ok 90zł). Oczywiście że są lepsze słuchawki, nawet dużo lepsze, ale nie za takie pieniądze.

"A tobie rzecze na koniec żebyś miał mozliwość założenia na głowę dobrych słuchawek i przekonania się jak słuchawki powinny grać (nie ten szmelc którym chadluja w marketach) " używam Superlux HD-330 + welurowe pady od DT770 podpięte do FiiO E10K

 

A tobie życzę na koniec żebyś sobie w przeglądarce włączył korekcje błędów i zechciał przeczytać przed zatwierdzeniem to co napisałeś. Ja mam dysgrafie a nie walę takich ilości literówek i błędów ortograficznych. Twoje posty po prostu trudno się czyta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fex masz nad sobą długo szukać nie musisz :D

 

Lepsze słuchawki od Hama strzelam że ve Monki zagrają lepiej DJ retro zagrają lepiej cała stajnia superluxy zagra o niebo lepiej

Tak ze nie mów że w tej cenie jest mało sprzętu bo jak dodasz do tego rynek wtórny można naprawdę dużo więcej dobrych słuchawek kupić które zagrają o niebo lepiej od tego odpustowego swiecidelka głupie hd681 które można dorwać za 50zloty jak się uprzesz i do tego MIC od zalmana i już masz 70zl a jakość dźwięku nieporównywalnie lepsza wiec o czym chcesz w ogóle dyskutować

Link to post
Share on other sites

Zdziwiłbyś się jak dobre słuchawki możesz dostać za 33 - 79 - 120 zł...
To, że marketingowcy GEJmerskich firm przyzwyczaili cię inaczej, to już inna sprawa.

Od siebie dodam zaktualizowaną listę wg mojego poradnika o dźwięku przestrzennym w grach:

I exclude all marketed "4Gamers [uSB] Headsets" like
- Razer
- Steelseries
- Skullcandy
- Logitech
- Tritton
- Turtle Beach
- Asus
- Creative
- Tracer
- Natec
- Plantronics
- Roccat
- Mad Catz
- Corsair
etc. from this guide due to very poor quality of sound coming from both headset and the USB sound card (with very few exceptions). Please sell them and buy a normal sound card and normal headphones. Check your local sound forums before buying.


Można to dać jako "czarną listę headsetów".

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Może mnie ktoś oświecić co to znafca i recenzent z youtube? Małcin czy ktoś inny?

 

EDYTA:

@Up przy Creative dej gwiazdkę z dopiskiem CAL!.

Link to post
Share on other sites

ReznoR wiesz co jest najlepsze w tej czarnej liście? Wystarczy podać markę, bo te firmy zwyczajnie nie potrafią zrobić dobrych i dobrze wycenionych słuchawek :D

 

Lukson nie trzeba gwiazdki, bo mowa o gejmingu, nie słuchawkach :) Z resztą kto choć chwilę poświęcił na poszukanie słuchawek do 200zł to wątpię, aby przegapił CAL!, a kto przegapił to jego strata.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A tak bliżej to mowa o headsetach GEJmerskich. Staram się ludzi przyzwyczaić do używania tego nowego słowa. ;)
Gwiazdka jest też na dole:
(with very few exceptions)

Link to post
Share on other sites

Z tym mikrofonem to chyba muszę się wycofać...nie wiedziałem że są mikrofony osobne w formie klipsa (wiem-żenada ale uprzedzałem że na temacie się kompletnie nie znam)-byłem na etapie sterczącego pałąka na podstawie takiej jak lampki biurkowe :D

W każdym razie chyba kupię jakiegoś Superluxa +mikrofon (np Zalman mic 1)-i będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Zalman nie jest typowo "krawatowy" bo to mikrofon przypinany do kabla od słuchawek.
Jak chcesz krawatowy, to np. MediaTech MT390 lub takie cudo z dx: http://www.dx.com/p/mini-clip-on-microphone-7080

Są naprawdę różne mikrofony.
Są też np. takie: http://www.modmic.com/
Albo takie: http://www.samsontech.com/samson/products/microphones/usb-microphones/meteormic/
Albo takie: http://www.samsontech.com/samson/products/microphones/usb-microphones/gomic/

Albo nawet takie wynalazki: http://www.amazon.com/V-MODA-BoomPro-Gaming-Headset-Headphone/dp/B00BJ17WKK

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc jaki to będzie mikrofon to mnie to lotto-byleby się dało go wpiąć w kabel słuchawek itd-by nie był to model "stacjonarny"-taki właśnie a'la sterczący pałąk na podstawie.Jakości też nie wiadomo jakiej nie szukam-czasem coś tam powiem przy meczu w Rainbow Six i tyle...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...